Kolarskie wyścigi w Augustowie (fotorelacja)

  • 10.09.2022, 13:43
  • Beata Perzanowska
Kolarskie wyścigi w Augustowie (fotorelacja)
Dziś (10.09.) w Augustowie odbywało się wielkie święto kolarstwa. Na augustowskiej mecie stanęli kolarze, którzy właśnie u nas zakończyli drugi etap imprezy ORLEN Wyścig Narodów. Na augustowskich trasach zmagali się także kolarze amatorzy.

Więcej na ten temat już wkrótce. 

Beata Perzanowska

Zdjęcia (59)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Puchar Narodów???
Puchar Narodów??? 11.09.2022, 22:03
Nie było artykułu o dzisiejszych zawodach siłaczy na "zazielAnionym" RZA. Czy ktoś może wie skąd wzięła się nazwa "Strong Man Puchar Narodów". Biorąc pod uwagę frekwencję zawodników i państw można odnieść wrażenie, że nazwa brzmi dość groteskowo i karykaturalnie, jeśli nie prześmiewczo.
Antyprofesjonalizm do kwadratu
Antyprofesjonalizm do kwadratu 10.09.2022, 21:13
Nie wiem kto był odpowiedzialny za przepływ informacji pomiędzy głównym organizatorem imprezy, a mieszkańcami Augustowa oraz za całą logistykę związaną z organizacją ruchu drogowego i obsługą pomocniczą, ale chyba był to jakiś totalny dyletant i żółtodziób. Impreza nie została przecież zorganizowana z dnia na dzień, więc był czas na możliwie szeroki, a przede wszystkim skuteczny przekaz informacji dla mieszkańców oraz dla policji i obsługi pomocniczej. Masowe imprezy sportowe w Augustowie należy organizować, ale w przypadku tego wydarzenia tematy dotyczące organizacji ruchu drogowego i przekazu informacji to naprawdę jakiś bardzo kiepski żart.
Odpowiedź znaleziona
Odpowiedź znaleziona 11.09.2022, 06:15
Na FB widać, że głównym organizatorem był Chodkiewicz i Kotlarski.
Fan
Fan 11.09.2022, 20:26
To niech teraz posprzątają po swoich imprezkach! Tego kultura osobista wymaga😉, chyba że nie nauczyli!🙂

Pozostałe