Zakaz kąpieli na augustowskich plażach

  • 10.08.2022, 11:50
  • Admin Admin
Zakaz kąpieli na augustowskich plażach
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Augustowie informuje, że w dniu 09.08.2022 r. w KĄPIELISKU PLAŻA RADIOWEJ TRÓJKI n/j NECKO w AUGUSTOWIE oraz MOWDK PLAŻA POSTiW n/j NECKO w AUGUSTOWIE stwierdzono zakwit sinic.

W związku z tym nie można korzystać z tych kąpielisk. 

 

 

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Czy Kotarski pobudzi Karolczuka?
Czy Kotarski pobudzi Karolczuka? 11.08.2022, 11:36
Zakwitom sinic pan Karolczuk raczej nie zapobiegnie, natomiast ma decydujący wpływ na ilość kąpielisk w Augustowie i czas funkcjonowania pływalni miejskiej. Tylko jedno kąpielisko w Augustowie i czas działania pływalni miejskiej skrócony z 16 do 8 godzin to nie jest raczej dobra wizytówka dla miasta. Może pan Kotarski potrafi zmobilizować pana Karolczuka w kwestii ilości kąpielisk i normalnego czasu funkcjonowania pływalni miejskiej?
haha
haha 11.08.2022, 15:00
Powinien zapobiec!!! Albowiem NM wszystko potrafi i gdyby to Cieślikowi czy Walulikowi zakwitły sinice to oni byliby winni!!! I NM zorganizowałoby wtedy społeczny komitet przeciw burmistrzowi, który odpowiada za wykwit sinic, i wystąpiłoby z apelem przeciw.
Jedno kąpielisko na pół etatu. Bo pieniądze na propagandę poszly
Jedno kąpielisko na pół etatu. Bo pieniądze na propagandę poszly 11.08.2022, 05:20
Nie wszystkie jeziora mają sinice. Ale jedyne miejskie kąpielisko zostało zaatakowane. Kolejny burmistrz musi robić kilka miejsc do kąpieli, a nie jedno.
hiiiii
hiiiii 11.08.2022, 01:56
Mój Boże, to Nasze Miasto to tacy nieudacznicy, że nawet sinicom nie umieją zapobiec. Gród umiera, a sinice nas pożrą.

Pozostałe