Marian Dyczewski krytykuje sytuację miasta (video/ audio)

  • 30.07.2022, 19:57
  • Bartosz Lipiński
Marian Dyczewski krytykuje sytuację miasta (video/ audio) Na zdjęciu: Prezes TMZA Marian Dyczewski.
Prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Augustowskiej Marian Dyczewski dokonał bardzo krytycznej, subiektywnej oceny bieżącej sytuacji miasta Augustowa. Popularny społecznik poruszył kilka istotnych i drażliwych tematów. Odniósł się między innymi do kwestii dofinansowania 5 mln zł, które miasto otrzymało z Polskiego Ładu na rozwój funkcji uzdrowiskowych. Marian Dyczewski wyraził swoją dezaprobatę wobec decyzji, by pieniądze skierowane na uzdrowiska przeznaczyć na rewitalizację osiedla Przylesie. Dyczewski skomentował również problem budowy Domu Seniora i temat obraźliwych komentarzy, jakie pojawiły się na profilu Facebookowym zastępcy burmistrza. Chodzi o kontrowersyjne komentarze internautów pod adresem Marcina Kleczkowskiego. Pod wpisem urzędnika Filipa Chodkiewicza w mediach społecznościowych sugerowano, że radny ma problemy psychiczne. Marian Dyczewski uważa, że to skandaliczne działanie, na które powinien zareagować burmistrz zwracając uwagę swemu pracownikowi.

Video:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Audio:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bartosz Lipiński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
stary
stary 08.08.2022, 18:10
Teraz pan Marian staje się autorytetem ale w wyborach na burmistrza w 2018 uzyskał az ....159 głosów na 11360. Czyzby augustowianie mądrzeli????
Łysy
Łysy 09.08.2022, 00:35
A łysy uzyskał 90 głosów i siedzi w radzie miasta !
stary
stary 10.08.2022, 08:16
Łysy na burmistrza nie startował...
Siwy
Siwy 09.08.2022, 10:07
Ktoś musiał odejść aby mógł wejść ...przypadek ?
były  augustowiak
były augustowiak 31.07.2022, 19:03
Dworzec pks wygląda starodawnie jak na nowoczesne miasto. Mógłby być mniejszy ,a nowocześniejszy.
Abc
Abc 30.07.2022, 12:15
Dla nich każdy,kto ma odmienne zdanie ma coś z głową. Autorytaryzm nie dopuszcza odmiennosci poglądow
BAU
BAU 30.07.2022, 07:48
Panie Marianie - wysłać do Premiera RP obecnie M.Morawieckiego-co zamierza nasza władza miejska zrobić z otrzymanym grantem.Jeśli rzeczywiście jest to niezgodne z w/w 35 punktami-niech zabierają ten grant.Miasto zostanie pozbawione środków na rozwój sytuacji związanych z uzdrowiskiem a mieszkańcy Osiedla Przylesie pozbawieni tego co im naobiecywano za pośrednictwem tutejszej władzy.Ciekawie jak to będą tłumaczyć?Złodziejka prawde powie.Odwróci kota ogonem.Ale jak naobiecywali-niech rewitalizują-nawet po cofnięciu grantu,prawda?
Ptkc
Ptkc 30.07.2022, 01:35
Panie Marianie mozemy sobie pogadac a i tak nasz glos pozostanie w prozni. Dziekuje ze panu jeszcze sie chce, bo to tez jest zachowanie godne zauwazenia.
W ilości siła
W ilości siła 30.07.2022, 08:36
Jest takie powiedzenie "kropla drąży skałę", to nie prawda, że glos jednostki nic nie znaczy.
Bo już są osoby popierajace slowa Pana Mariana a wiem, że jest ich dużo, dużo wiecej. Więc warto go wesprzeć. I to jest wlasnie sila.
Wacław
Wacław 29.07.2022, 23:15
Obrażanie radnego (w tym zarzucanie mu problemów z głową) tylko za to, że radny ów wskazał na łamanie prawa (co miało później odzwierciedlenie w decyzji inspekcji) to skandal. Urzędnik, który nie reagował na obraźliwe komentarze na swoim profilu powinien przeprosić radnego i przy okazji zrezygnować z dalszej działalności medialnej.
Echh
Echh 30.07.2022, 07:18
W normalnym kraju, systemie taki człowiek albo podałby się do dymisji albo został szybko zdymisjonowany. No ale to nie jest normalny kraj to raz, dwa - w tym przypadku to dwaj podwładni sterują przełożonym w imieniu potentata paliwowego i lipskiego politykiera

Pozostałe