Zaproszenie na spotkanie z cyklu „Cztery Pory Roku -Lato”

  • 27.07.2022, 09:18
  • Beata Perzanowska
Zaproszenie na spotkanie z cyklu „Cztery Pory Roku -Lato”
Państwowa Szkoła Muzyczna w Augustowie zaprasza na spotkanie muzyczno-poetyckie z cyklu „Cztery Pory Roku – Lato", które odbędzie się w środę 27 lipca w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie o godz. 19.00.

Wystąpi pianistka Karolina Kuśmierz. Artystka jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie i Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Suwałkach, a obecnie studiuje w Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Laureatka wielu konkursów oraz festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych. Wielokrotna stypendystka, m.in. Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie, Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci, Marszałka Województwa Podlaskiego i Burmistrza Miasta Augustowa. Koncertująca w regionie, Polsce i poza jej granicami, m.in. w Żelazowej Woli, Zamku Królewskim w Warszawie, Carnegie Halll w Nowym Yorku i Wiener Saal-Mozarteum w Salzburgu.

Pianistka wykona utwory Roberta Schumanna.

Spotkaniu towarzyszyć będzie wystawa fotograficzna zatytułowana „Las” Romana Rogozińskiego – fotografika, autora wystaw, albumów i innych wydawnictw, i jednocześnie leśnika, o której opowie sam artysta.

Koordynatorkami spotkania są Lidia Alicja Karpińska i Bożenna Szumska-Niewiadomska.

W trakcie spotkania swoje wiersze poświęcone przyrodzie czytać będzie Józefa Drozdowska.

 

 

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zniesmaczony
zniesmaczony 27.07.2022, 14:30
A może te ogłoszenia byście szybciej publikowali a nie w dzień w którym będą się odbywały.

Pozostałe