Kłamliwe oskarżenia Chodkiewicza. Tym razem chodzi o pomost na Bielniku

  • 30.06.2022, 19:41
  • Krzysztof Przekop
Kłamliwe oskarżenia Chodkiewicza. Tym razem chodzi o pomost na Bielniku…
Dziś na naszym portalu opublikowaliśmy artykuł przypominający, że jeszcze niedawno burmistrz Mirosław Karolczuk wcale nie był przekonany, że na plaży Bielnik powinien być pomost i zastanawiał się, czy lepszym rozwiązaniem nie będzie pozostawienie tam tylko piaszczystej plaży. Po naszej publikacji zaatakował nas zastępca burmistrza Filip Chodkiewicz, zarzucając nam kłamstwa i manipulacje. Przyznać trzeba, że nie uczynił nas winnymi rozbiórki. To szlachetna postawa. Przypominamy publiczne wypowiedzi burmistrza, które powinny rozwiać wątpliwości. Ponadto na dzisiejszej sesji rady miejskiej pojawił się temat wydawanego przez miasto za publiczne pieniądze biuletynu rozsyłanego do mieszkańców, stanowiącego laurkę dla burmistrza. Również w tym przypadku Chodkiewicz próbował uderzyć w naszą redakcję. Poniżej publikujemy nagrania video i audio, dotyczące w/w kwestii.

Sesja rady miejskiej 31 marca 2022 roku

Podczas sesji 31 marca 2022 roku burmistrz Mirosław Karolczuk (Chodkiewicz siedział obok niego) stwierdził, że „po tegorocznym sezonie będzie wiadomo, czy mieszkańcom i turystom spodobała się piaszczysta plaża, czy jest oczekiwanie, żeby pomost mimo wszystko się tam pojawił”:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Burmistrz mówiąc o przyszłości plaży Bielnik powiedział, że „jest to sprawa dyskusyjna” czy będzie „kolejny pomost”, czy „tylko piaszczysta plaża”:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Sesja rady miejskiej 25 maja 2022 roku

Podczas odbywającej się zaledwie miesiąc temu sesji burmistrz Mirosław Karolczuk stwierdził, że „jeżeli po funkcjonowaniu, np. roku czy dwóch, bez pomostu będziemy uważali, że warto, żeby były tam pomosty”, to lepszym rozwiązaniem będą pomosty pływające:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Chodkiewicz w opozycji do burmistrza

Dziś Chodkiewicz bronił wydawanego przez miasto za publiczne pieniądze biuletynu, laurki pisanej dla burmistrza. Pozytywnie odniósł się do propozycji Tomasza Dobkowskiego, by rozważyć zwiększenie ilości jego stron i razem z szefem ugrupowania Nasze Miasto krytykował nasze wydawnictwo. Kiedy Chodkiewicz był w opozycji do burmistrza Wojciecha Walulika twierdził, że wydawanie periodyku przez władze jest bardzo złe, powoływał się na zapisy konstytucji i Rzecznika Praw Obywatelskich. Kupowanie przez władze usług u lokalnych mediów niezależnych nazywał zjawiskiem patologicznym:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Krzysztof Przekop

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Karolczuk Kodowiec
Karolczuk Kodowiec 05.07.2022, 15:28
Tam były też inne ciekawe rzeczy. Zawadzki syczał, że jest w Augustowie jakiś redaktor z KODu. Myślałem i wiem, kogo miał na myśli. Niejaki Chodkiewicz wygłaszał niegdyś płomienne przemówienia kodziarskie na spotkaniach Kodu. Są nagrania w necie. Zatem chodziło Zawadzkiemu o redaktora naczelnego biuletynu miejskiego Mirosława Karolczuka, który jest silnie z Kodziarstwem związany.
Opozycja
Opozycja 02.07.2022, 08:02
Panie redaktorze, tytuł powinien brzmieć "Chodkiewicz w opozycji do Chodkiewicza " 🤥
Cassandra
Cassandra 01.07.2022, 22:14
Za dwa lata nikt o Flipie nie będzie pamiętał, nie mówiąc o Sięczkowskim. O złym ludzie szybko zapominają.
Burmistrzowanie minie, a wstyd pozostanie...
Burmistrzowanie minie, a wstyd pozostanie... 01.07.2022, 22:38
Nikt nie będzie pamiętać za dwa lata o pokrętnym wychodkiewiczu, ale co będzie z nieporadnym krollczukiem? Przecież on już zapowiedział się, że w przyszłym roku rozpocznie budować kładkę. Nic to, że nastąpi to w momencie, gdy prawdopodobnie będzie pik kryzysu gospodarczego w Polsce. Dajcie dla niego zrobić przynajmniej tę kładkę, żeby chłop miał wreszcie cuś od życia!
Kameleony
Kameleony 01.07.2022, 21:50
Ugrupowanie Ich Miasto chyba już wie, że nic z tego nie będzie i dlatego będzie starało się przed wyborami przytulić do PiS. To ich jedyna szansa, choć część z tych osób reprezentuje światopogląd mocno lewicowy, co już na starcie powinno ich dyskwalifikować ze starań o przychylność PiS i uwidaczniać tę niebywałą hipokryzję. Niestety Kaczyniak ma za dużo rzeczy na głowie, żeby przyjrzeć się tej sprawie.
TD
TD 01.07.2022, 20:13
Firma Chodkiewicza zarabia na mieście. Skąd my to znamy....
Kasa mieszkańców jest najważniejsza
Kasa mieszkańców jest najważniejsza 02.07.2022, 08:46
Otóż nagłaśniany program miejski oswajania dziatwy szkolnej z różnymi aktywnościami robi forma Chodkiewicza
pambuk oceni
pambuk oceni 02.07.2022, 10:44
Oj tam oj tam, zaraz Chodkiewicza. Firma już dawno pewnie przepisana na żonę, ciotkę, stryja lub partnera. Jakby co, zapytać panią mecenas albo Dobrowolską, powiedzą że wszystko jest lege artis, jeszcze uchwałę stosowną przygotują i przegłosują. Tylko pambuk oceni.
Bawole oczy 👀
Bawole oczy 👀 02.07.2022, 08:02
O co chodzi? Przybliż temat, ludzie są ciekawi
Grubymi nićmi szyty azymut
Grubymi nićmi szyty azymut 01.07.2022, 13:57
Kłamliwy wychodakiewicz i nieporadny krollczuk powinni niezwłocznie wytłumaczyć jak ma się azymut adventure do aktive drużyna wychodakiewicza. Nakręcanie koniunktury sobie i ichniomiastowym swojakom waniajet na kolometr!
oooo
oooo 01.07.2022, 12:00
Były sobie świnki trzy, świnki trzy ............
Jeździec bez głowy
Jeździec bez głowy 02.07.2022, 08:03
I kobyła 🤣
Aktiw chodak Co. = Adventure Azymut
Aktiw chodak Co. = Adventure Azymut 01.07.2022, 11:41
Odnoszę nieodparte wrażenie, że piaskownicowi chłopcy pijarowcy wraz ze swoim naftowym mocodawcą, niebawem zostaną odprowadzeni przez odpowiednie służby w miejsce odosobnienia.
ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ
ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ 01.07.2022, 10:48
Nieporadny, pokrętny oraz pyskaty suwalszczyk, kolejny raz udowodnili, że są skrajnymi dyletantami, mitomani, kabotyni, populistami, megalomanami, abderytami, hipokrytami, manipulantami, farmazoniarzami itp. Im dalej w las tym coraz bardziej intensywność ww. epitetów zahacza o granice ich pojemności znaczeniowej. Puenta: Chłopcy pijarowcy, kończcie te cudaczne wygibasy w augustowskim samorządzie. Oszczędzicie sobie dalszego ośmieszania siebie i poniewierania augustowskiego samorządu. Wasze rozedrgane i infantylne psyche są skrajnie "odklejone" od rozsądnego i pragmatycznego działania, a tym samym skutkują permanentnym szpeceniem i kompromitowaniem wizerunku Augustowa w przestrzeni publicznej.
Magister
Magister 01.07.2022, 07:41
Który to już w tej kadencji człowiek przejmuje dzisiaj obowiązki dyrektora CSiR? Czy jest to efekt dobrej współpracy z miastem, że Zarzecki z sukcesami był na stanowisku 20 lat, zrezygnował, bo nie mógł dogadać się z Ich Miastem, a później kolejni sternicy tej jednostki zmieniali się w sposób niespotykany nigdy wcześniej w historii miasta?
Augustów...tu się wymienia.
Augustów...tu się wymienia. 04.07.2022, 10:12
Cóż za skromność. Chyba w historii kraju nie było takiej rotacji dyrektorów na zbieżnych z CSiR instytucjach
Prawda nas wyzwoli
Prawda nas wyzwoli 01.07.2022, 06:52
Ksywka "Prawdomówny" nie wzięła się z niczego. Na tę ksywkę, która jest rzecz jasna sarkazmem, trzeba było solidnie sobie zapracować różnymi pokrętnymi wypowiedziami, wpisami na Facebooku, prezentowaniem podwójnych standardów w zależności do kogo i czego się odnosi, drastyczną zmianą poglądów spowodowaną względami stricte politycznymi np. w sprawie biuletynu i innymi działaniami choćby odwetem na nielubianych osobach, który zakończył się procesem sądowym o pomówienie zasłużonego dyrektora i wyrokiem na niekorzyść "Prawdomównego".
podsumowanie
podsumowanie 01.07.2022, 02:56
Z jaką pasją Chodkiewicz uprawia dziś obie patologie, które wymienił.
Nieważne: wtedy kłamał czy teraz kłamie - jest kłamcą, bo tych sprzeczności pogodzić się nie da.
Obiektywny
Obiektywny 30.06.2022, 22:34
Chodkiewicz i Dobkowski doskonale wiedzą kogo atakują. Wiedzą, że opozycja sama w sobie nie jest w stanie naruszyć ich interesów politycznych, ale popularne medium mające gazetę i internet już tak, bo docierają do wielu ludzi z informacjami o różnych niewygodnych sprawach dla rządzących, patologiach, kłamstwach, manipulacjach i hipokryzji. Ich celem jest zdyskredytowanie PP i DP, bo zniszczyć nie mogą. Dlatego będą atakować i pluć jadem. Tak będzie aż do wyborów.
Maksyma
Maksyma 01.07.2022, 08:22
Kto nie z Mieciem, tego zmieciem.
Obłudnicy
Obłudnicy 30.06.2022, 23:10
Najlepsze jest to jak się zarzekają, że nie czytają PP i DP (dziś Dobkowski twierdził, że informują go sąsiedzi!), a później okazuje się, że są najwierniejszymi czytelnikami i najlepiej wiedzą o tym co na ich temat tam się pisze. Zresztą gdyby nie czytali, to te ataki nie byłaby z ich strony aż tak zmasowane.
Pytam
Pytam 30.06.2022, 21:06
A czy na dzisiejszej sesji poruszony został temat grodzenia części pomostu na postiwie tasiemką? Jakie były tłumaczenia tej kompromitującej na całą Polskę sytuacji?
ooloo
ooloo 30.06.2022, 20:52
Wychodkiewicz nie szalejcie.
Wychodek
Wychodek 30.06.2022, 21:48
Padam 🤣🤣🤣🤣

Pozostałe