Augustowskie Lwy w akcji

  • 22.06.2022, 15:58
  • Beata Perzanowska
Augustowskie Lwy w akcji
Weekend 4-5 czerwca dla Akademii Piłkarskiej „Lew Augustów” był bardzo pracowity. Mali piłkarze wzięli udział w turnieju Łoś VI 2022 organizowanym w Grajewie, a potem w Piłkarskim Dniu Dziecka z Akademią Lew Augustów.

Augustowscy piłkarze z klubu „Lew Augustów” na murawie rywalizowali w sobotę, 4 czerwca.  Zmagali się z zespołami: AMP Grajewo I, AMP Grajewo II, Warmia Grajewo, Promień Mońki, Junior Ełk I, Junior Ełk II, Wigry Suwałki I, Wigry Suwałki II i FK Niemenczyn.

-Łącznie augustowianie rozegrali sześć meczów i strzelili 11 bramek, co dało im miejsce w półfinale turnieju. Poziom zawodów był naprawdę wysoki, ale nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony – mówi trener Łukasz Lewkiewicz.

Dodaje również, że zawodnicy swoją grą pokazali, że liczą się w rozgrywkach piłkarskich w naszym regionie. Dodać należy, że Akademia Lew Augustów istnieje dopiero dwa lata, a już jej zawodnicy odnoszą znaczące sukcesy.

-Nasz system przygotowań daje bardzo dobre efekty, codzienna praca na treningach, zaangażowanie sztabu szkoleniowego, zawodników i rodziców wpływa na tak dobry poziom wyszkolenia – mówi Trener Lewkiewicz.

Kolejnego dnia, 5 czerwca, odbył się Piłkarski Dzień Dziecka z Akademią Lew Augustów

Z tej okazji miał miejsce piłkarski festyn, któremu towarzyszyła miła i rodzinna atmosfera.  

Nie mogło zabraknąć licznych atrakcji. Był wóz strażacki, przy którym dzieci mogły zobaczyć i sami spróbować lania wody przez armatkę strażacką, pokaz puszczania dużych baniek mydlanych, dmuchane zjeżdżalnie oraz poczęstunek. Były rozgrywki małych piłkarzy i ich rodziców. Na festynie bawiło się ok. 400 osób. Impreza należała do bardzo udanych.

Akademia Lew Augustów chciałaby podziękować wszystkim za tak liczne przybycie oraz pomoc rodzicom w organizacji Dnia Dziecka.

Beata Perzanowska

Zdjęcia (16)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe