W nogę zagra 400 piłkarzy

  • 14.06.2022, 14:51
  • Beata Perzanowska
W nogę zagra 400 piłkarzy
17-19 czerwca 2022 r. na stadionie CSiR w Augustowie na ul. Tytoniowej 1 odbędzie się IV Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Sparta Cup dzieci urodzonych w 2011 i 2012 roku. Uczestniczyć w nim będzie ok. 400 zawodników z ponad 20 klubów z Polski i Litwy. Rozgrywki będą się odbywać równocześnie na 4 boiskach.

Turniej został objęty Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego, Burmistrza Miasta Augustowa – Mirosława Karolczuka oraz Podlaskiego Związku Piłki Nożnej.

Powyższym instytucjom serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie przy organizacji wydarzenia.

Zapraszamy do kibicowania!!!

Sparta Augustów 

 

Beata Perzanowska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zaraźliwy PR ichniomiastowych
Zaraźliwy PR ichniomiastowych 17.06.2022, 10:20
Międzynarodowy turniej? Między Polską i Litwą? Komuś chyba udzieliła się siermiężna propaganda ichniomiastowych i fejsbukowe zaklinanie rzeczywistości przez nieporadnego i pokrętnego.

Pozostałe