Konferencja prasowa Tadeusza Jaworskiego (video/ audio)

  • 13.06.2022, 17:00
  • Bartosz Lipiński
Konferencja prasowa Tadeusza Jaworskiego (video/ audio) Autor zdjęcia: Przegląd Powiatowy, Dziennik Powiatowy Na zdjęciu: Tadeusz Jaworski na konferencji prasowej z 13 czerwca 2022 roku.
Prezes Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych "Integracja" zwołał dziś konferencję prasową. Temat przewodni poniedziałkowego spotkania z mediami brzmiał: "Stop szastaniu publicznymi pieniędzmi i regularnej dewastacji miejskiej przestrzeni publicznej". Tadeusz Jaworski poruszył wiele tematów dotyczących funkcjonowania miasta Augustowa i obecnych władz miasta. Spotkanie nieprzypadkowo odbyło się na plaży POSTiW, gdzie kilka lat temu rozebrano budynki i nie zaoferowano nic w zamian. W dalszej części społecznik nawiązał do zaskakujących błędów, jakie znalazły się w przygotowanym w Augustowie "Planie turystycznym".

Tadeusz Jaworski omawia temat przewodni konferencji: "Stop szastaniu publicznymi pieniędzmi i regularnej dewastacji miejskiej przestrzeni publicznej":

Video:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Audio:

loadingŁaduję odtwarzacz...
Tadeusz Jaworski o zaskakujących błędach w folderze "Plan turystyczny":

Video:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Audio:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bartosz Lipiński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Andrzej
Andrzej 17.06.2022, 19:08
Panie Jaworski wszystko co pan mówi to prawda, ale ponieważ mam domek w okolicach Klonownicy i strefy uzdrowiskowej to powiem jaki tam jest obecnie główny problem. Strzelnica która jest położona 500m od strefy uzdrowiskowej. Pisze o 19h w piątek 17.06,a pary chłopaczków zabawia się od kilku godzin karabinem. I tak co weekend. Jak się spytać turystę czego oczekuję od wypoczynku w Augustowie to jest to cisza i spokój 80-90% odpowiedzi, źródło strategia rozwoju A-ów. Słychać i w WDW i w W-wie i w Budowlanych. Jak nie załatwi się tego problemu to i tak nikt tu nie wróci. Ciekawe kiedy to się tylko rozejdzie po Internetach ten cyrk.
IWAN
IWAN 14.06.2022, 18:18
Patrzę i patrzę a Chodkiewiczowi oczy z orbit wychodzą co ten Jaworski od nich chce tylko czepia się i czepia i tak trzymaj wal w nich jak w bęben morze zrozumieją swoje błędy w co szczerze mówiąc wątpię to nie ten typ i nie ta klasa już nawet na Lipowcu ,mają dość tego typa.
kkk
kkk 14.06.2022, 14:18
mapkę wstyd dawać, tyle byków..
Ja się pytam na co poszło 3 70 tys z tytułu opłaty uzdrowiskowej, to są pieniądze przeznaczone na turystykę.
Presley śanel
Presley śanel 14.06.2022, 16:59
Zapytaj Elvisa i Coco sianel dlaczego kulek z zabawkami na basenie już nie ma.
Larwa
Larwa 14.06.2022, 21:15
Coco śanel. Padam 🤣😂🤣😂🤣😂
l.l
l.l 14.06.2022, 08:23
Brawo
Popieram
Popieram 13.06.2022, 20:03
Tadeusz Jaworski na burmistrza!
Patokajtek
Patokajtek 13.06.2022, 18:35
W normalnym samorządzie "twórca" takiej wizytowki miasta, jutro pakowałby biurko.
Nemesis
Nemesis 13.06.2022, 21:32
W nieskabotyniałym samorządzie to burmistrz nie zatrudniałby dyletantów. Ichniomiastowe mentalne wisióry otaczają się podobnymi sobie abderytami.
Wycik Sajenko Lisi Polwysep
Wycik Sajenko Lisi Polwysep 13.06.2022, 16:57
Oni serio nawalili tyle błędow w folderze reklamującym Augustów?? Wycik? Sajenko? Oblawa kwietniowa??? Lisi Pólwysep??? Serio???? Kto to klepnąl?
Niedouczony
Niedouczony 13.06.2022, 16:21
Prosimy o nazwisko I imie autora …….
Jerzy
Jerzy 14.06.2022, 22:46
Co mi po jego danych prawie osobowych. Winni są Ci, którzy zatrudniają i płacą takim t f u r c ą m ( Przepraszam. Błędy w pisowni zamierzone).
Tadeusz Jaworski
Tadeusz Jaworski 13.06.2022, 15:43
Do mieszkanki:
Szanowna Pani, nie lubię się chwalić swoimi działaniami, ale będzie na to czas. Przygotowuję właśnie listę dokonań naszego Stowarzyszenia oraz insynuacji, kłamstw i pomówień ze strony przedstawicieli KWW Nasze Miasto a zwłaszcza z-cy Chodkiewicza oraz z-cy Sieczkowskiego. W odróżnieniu od Pani swoje wypowiedzi podpisuję imieniem i nazwiskiem i wcale od nikogo nie wymagam aby zgadzał się ze mną. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Wg Pani dane chociażby o "kwietniowej Obławie Augustowskiej" , która była w lipcu i nawet tak jest nazywana "Lipcową" to pikuś a moim zdaniem pisał to jakiś kosmita nieznający Augustowa i jego historii. Dla mnie to osobiście hańba.
Z wyrazami szacunku
Tadeusz Jaworski
Mieszkanka
Mieszkanka 13.06.2022, 14:41
Szanowny Panie Tadeuszu, zamiast ciągle krytykować i wytykać błędy, które każdemu się zdarzają chętnie zobaczymy jakie działania podejmuje stowarzyszenie, którym Pan kieruje, bo póki co prócz negowania i krytykowania pracy i działań innych o stowarzyszeniu niewiele się słyszy. Swoją drogą - plan miasta widziałam i jest świetny! Ktoś w urzędzie miał super pomysł, aby był on nowoczesny, a nie nudny, jak Pana wywody. Pozdrawiam
Przykro
Przykro 13.06.2022, 18:13
Szanowna Mieszkanko, błędy, literówki a i owszem się zdarzają. Jednak tak rażące błędy merytoryczne to już nie pomyłka tylko brak wiedzy.
Praca przewodników w tym zakresie to jak krew w piach. Długo, oj długo te błędy będą niestety pokutowały. A szkoda bo pomysł bardzo fajny.
ooloo
ooloo 13.06.2022, 15:49
O w mordkę. Grunt to samouwielbienie. Prawie jak samogwałt.

Pozostałe