PILNE: Rozpoczął się demontaż pomostu na plaży Belnik

  • 06.06.2022, 14:00
  • Bartosz Lipiński
PILNE: Rozpoczął się demontaż pomostu na plaży Belnik Autor zdjęcia: Przegląd Powiatowy, Dziennik Powiatowy Rozbiórka pomostu na Bielniku.
Burmistrz dotrzymał słowa. Dziś rano rozpoczął się demontaż pomostu na plaży Bielnik. Rozbiórkę obiektu wybudowanego przez zmarłego w grudniu Eugeniusza Ławrynowicza władze miasta motywują jego "złym stanem" technicznym. Z taką narracją nie zgadza się wiele osób podkreślających, że pomost prezentował się przyzwoicie i dobrze służył mieszkańcom nie tylko dzielnicy Borki. Każdego roku korzystali z niego również mieszkańcy pozostałych części miasta, a także odpoczywający nad Neckiem turyści.

Komentarz wdowy po śp. Eugeniuszu Ławrynowiczu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Komentarz radnego miejskiego Marcina Kleczkowskiego:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Komentarz wicestarosty augustowskiego Dariusza Szkiłądzia:

loadingŁaduję odtwarzacz...

O sprawie piszemy w najnowszym wydaniu "Przeglądu Powiatowego". Użytkownicy premium mogą przeczytać artykuł już teraz klikając: tutaj.

Bartosz Lipiński

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dobromir
Dobromir 07.06.2022, 22:30
Winszuję znakomitego materiału. Taka relacja to media na miarę XXI wieku, a że dzieje się to w zaledwie 30 tysięcznym Augustowie, tym bardziej czapki z głów i ukłony za przygotowany materiał.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 07.06.2022, 05:48
To się nadaje do programu Pani Jaworowicz.
Nasz geniusz z ratusza i Nasze Miasto powinni być sławni na całą Polskę. Nie ma chyba drugiego takiego miasta rządzonego przez oszołomów i idiotów.
Wyborca
Wyborca 07.06.2022, 01:33
Obiecane=wykonane. Co na to radni z dzielnicy Borki? Bardzo chcialbym poznac ich zdanie na ten temat. Najlepiej zeby zadeklarowali sie juz teraz i nie probowali mydlic oczu przed wyborami. Prosze radnych z Borek o udzielenie odpowiedzi w formie ustnej (do kamery) lub pisemnej (w komentarzu).
Bober
Bober 06.06.2022, 16:15
#Cała Naprzód. Dlaczego nie było konferencji i oficjalnego przekazania obszaru do.... rozbiórki?!?!
Patologia
Patologia 06.06.2022, 15:30
Augustów to kasa mieszkańców dla Naszomiastowych pato polityków i pato biznesmenów
Miastowy
Miastowy 06.06.2022, 15:26
Hasło wyborcze pana burmistrza i Naszego Miasta ,,Augustów to jego mieszkańcy,,ale prawda jest taka,że mieszkańcy nie mają nic do powiedzenia,pan burmistz robi to,co mu się żywnie podoba.Poprzednicy budowali,a teraz się wszystko rozbiera,tak trzymać panie burmistrzu.
efe
efe 06.06.2022, 15:23
Rozbierają pomost, bo zły stan techniczny. Dom emeryta na Hożej w złym stanie technicznym, remontują. Weź zgadnij o co tu chodzi.
odp
odp 06.06.2022, 16:22
Brak fachowców, to proste
Miasto oddano amatorom i tłumokom w zarządzanie
Klops
Klops 06.06.2022, 14:21
Nasz Pany Wielkomiejskie.
Idi na xyū
JKD
JKD 06.06.2022, 14:07
Czyli obecna władza i ci którzy walczyli z budowniczym tego pomostu to ta sama ekipa.Pomost jest namacalnym dowodem ich machlojek
Augustowianin
Augustowianin 06.06.2022, 13:58
Jedno jest pewne, Gienek by im na to nie pozwolil. Szkoda czlowieka, szkoda rodziny, szkoda mieszkancow i szkoda pomostu.
Nic już nie pomoże
Nic już nie pomoże 06.06.2022, 13:41
Nie ma pomostu?
Trawa nie koszona 50 i więcej centymetrów?
Śmieci i butelki?
Trzcinowisko?
Słupki zagrażające życiu i zdrowiu dzieci?

Wyremontuję Wam plażę Bielnik.
-Tomasz D. (Nafciarz)
www
www 06.06.2022, 16:12
w której 5 lance, wy tylko rozbierać potraficie.
POSTiW rozebrany, ATOL niszczeje , dworzec PKS sprzedany, a dworzec PKP jak kukułcze jajo sobie podrzucacie i obiecujecie remont.
Kupa śmiechu
Krzysztof
Krzysztof 06.06.2022, 13:38
Idź w ch.... Panie burmistrzu i całe KWW Nasze miasto. Tylko rozbierać i burzyć potraficie.
guguś
guguś 06.06.2022, 13:13
Nasze Miasto tylko potrafi rujnować i rozbierać POSTiW rozebrali Rynek Zygmunta Augusta ,Cieślik zbudował stumetrówkę główną aleję Parku fontannę kolu.nę Zygmunta Augusta .Kożuchowski pozostałe alejki i pierzeje południową i chyba wscbodnią .Walulik Pułnocną a Karolczuk zaczyna rozbierać i sadzi drzewka ...ponad 400 000 zł kosztowała ta fanaberia a do przetargu na Olimpijski Augustów nikt się nie zgłosił ....albo spartaczona dokumentacja przetargowa albo za mało pieniędzy, pewnie jedno i drugie .....trzeba to towarzystwo gonić bo zrujnują cały Augustów
Letnik
Letnik 06.06.2022, 10:45
Super.. dawno tą szyderę trzeba było rozebrać
Jacek
Jacek 06.06.2022, 13:41
Ciebie rozebrać, to służyło mieszkańcom, a jak się letnikowi nie podoba to niech sobie jedzie w ciepłe kraje. Dosyć już tych turystów w Augustowie, bydło i pijaństwo płakać za letnikami nie będziemy.
Popieram
Popieram 06.06.2022, 15:31
i bardzo dobrze. już dawno mówiłem że nie ma co rozwijać turystyki w Augustowie bo my jako mieszkańcy nie chcemy turystów
Bosman
Bosman 06.06.2022, 10:40
Administrowanie przez rozbieranie.
Miejska bandyterka
Miejska bandyterka 06.06.2022, 10:17
Jak z Postivem. Po co ma być atrakcja w sezonie. Zburzyć , stację paliw Iness postawić.
Dzieci żyć też z czegoś muszą.
polarisy
polarisy 06.06.2022, 10:09
Mają rozmach sk.....syny.
hejter
hejter 06.06.2022, 13:06
spójrz w lustro to od razu będziesz wiedział co w te kropki wstawić :)))

Pozostałe