Nieprawdopodobny skandal na dzisiejszej sesji. Ostapowicz zaatakował fizycznie Kleczkowskiego

  • 25.05.2022, 12:45
  • Krzysztof Przekop
Nieprawdopodobny skandal na dzisiejszej sesji. Ostapowicz zaatakował fizycznie… Autor zdjęcia: Przegląd Powiatowy, Dziennik Powiatowy Po prawej: Dariusz Ostapowicz podczas dzisiejszej sesji.
Podczas sesji rady miejskiej w Augustowie doszło do nieprawdopodobnego skandalu. W trakcie dyskusji nad raportem o stanie miasta przewodnicząca rady miejskiej, Alicja Dobrowolska, odebrała głos Marcinowi Kleczkowskiemu, gdy ten poruszył problem przemocy w augustowskiej szkole. Kleczkowski udał się do stołu prezydialnego chcąc kontynuować swoją wypowiedź. Z relacji Kleczkowskiego wynika, że radny Dariusz Ostapowicz zareagował agresją, podszedł do niego i go odepchnął. Po napaści ogłoszono przerwę. Po niej radna Izabela Piasecka złożyła wniosek o przerwanie sesji mówiąc o niedopuszczalnym zachowaniu Ostapowicza.

Marcin Kleczkowski o dzisiejszym incydencie:

Cz. 1:

Video:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Audio:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Cz. 2:

loadingŁaduję odtwarzacz...
Dariusz Ostapowicz o dzisiejszym incydencie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Krzysztof Przekop

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anna
Anna 09.06.2022, 19:49
Jacy radni taka i rada wstyd i hańba kto rządzi miastem bycie radnym w Augustowie to nie zaszczyt a hańba
ooloo
ooloo 28.05.2022, 06:22
Jak tu się nie dziwić skoro przykład arogancji płynie z góry.
Chamy z ZOMO balują.
https://gazetakrakowska.pl/zak…
A Duduś ich wychwala. Knajackie elity.
polityka
polityka 27.05.2022, 14:37
do czego to doszło, że na stronie um publikuje się takie treści?
Władza deprawuje ...
Władza deprawuje ... 26.05.2022, 19:10
Jak powiedział ..."mógł użyć chwytu obezwładniającego" czy teraz zacznie przychodzić w rynsztunku ochroniarza ? ... normalnie strach się bać . Coś się , komuś pomyliły etaty .
IWAN
IWAN 26.05.2022, 18:29
Już wycięte zmanipulowane zgodnie z doktryną NM .jak za komuny zresztą to ugrupowanie wzajemnej adoracji niczym nie różni się.
Jan
Jan 27.05.2022, 08:18
Czy to zgodne z prawem ? ingerencja w taki materiał ?
TD
TD 26.05.2022, 17:05
Ciecius Invictus Amicus Ficus Para Bellum
On ci
On ci 26.05.2022, 19:17
Debilus, Platfus, Omnibus, Pijacus, Zasrantus, Pisiorus, Leżakus, W Krzakus.
ooloo
ooloo 27.05.2022, 14:58
PiSdzielus, Onanus, ***us i Chamus.
PROSTACTWO!
PROSTACTWO! 26.05.2022, 10:17
Jacy radni Ich Miasta, taki poziom tej Rady. Tragedia!!!!
Ropuch
Ropuch 26.05.2022, 10:14
http://www.urzad.augustow.pl/a…

A wszystkiemu winien Radny Kleczkowski. Szok!!!!! Mistrz manipulacji znowu w akcji.
helloł
helloł 26.05.2022, 12:48
Jeśli propagandziści UM sesje naszej rady nazywają "świętem demokracji", to gwałtownie potrzebują pomocy. Te sesje są przejawem czystej dyktatury, czyli dokładną odwrotnością demokracji.
SKANDAL
SKANDAL 26.05.2022, 11:29
Panie Sieczkowski i panie Kajetanie Kłoczko to wy nie zostaliście wybrani w wolnych wyborach przez mieszkańców Augustowa! To panu Kleczkowskiemu wybranemu w wolnych wyborach przez nas mieszkańców Augustowa wyłączono mikrofon! Dlaczego pani Dobrowolska nierówno traktuje radnych? Nie rozumiem z jakiego powodu ogranicza wypowiedzi radnych opozycji a pozwala na długie połajanki, krytyki, wywody urzędników!!!
Chyba pani Dobrowolska pan Sieczkowski pan Kłoczko pan Ostapowicz nie znają zasad DEMOKRACJI! To skandal żeby radny który uzyskał 3 razy więcej głosów niż pani przewodnicząca musiał walczyć o zabranie głosu !
Lew_Starowicz
Lew_Starowicz 26.05.2022, 14:08
a co to za kłoczko... to jakaś men_da łonowa?
Kajetan ma plecy
Kajetan ma plecy 27.05.2022, 08:41
Kajetan to bardzo bliski przyjaciel Chodkiewicza. Coś jak żona czy kochanka. Taki bliski
Kumoterski homotalizm
Kumoterski homotalizm 27.05.2022, 18:30
Specyficzna odmiana kumoterstwa. Mimo wszystko o pejoratywnym wydźwięku nacechowanym homotalizmem mentalnym i moralnym.
Biedroń
Biedroń 27.05.2022, 10:42
takie też krążą słuchy.. że są bardzo blisko ze sobą
Wstyd pozostanie
Wstyd pozostanie 26.05.2022, 09:38
Cieć Ostapowicz zaatakował fizycznie Kleczkowskiego. Natury ciecia spod budki z piwem trudno się pozbyć. Cieć to cieć i cieciem zostanie, nawet jak chwilowo kieliszek odstawił. To raczej ostatnie miesiące Ostapowicza na świeczniku wystruganym przez Dobkowskiego. Będzie trzeba szybko o tym ćwierćinteligencie zapomnieć.
www
www 26.05.2022, 09:15
Powiem po prostu wstyd, że takie debile i ciecie nas reprezentują. Jak przeżyć z nimi rok. To jest straszne.
ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ
ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ 25.05.2022, 22:15
Rycina przedstawicieli podrodziny Homininae: samica Australopithecus anamensis i samiec Paranthropus aethiopicus. Wymarła, boczna gałąź ewolucyjna rodzaju Homo.
Kasta
Kasta 25.05.2022, 21:59
Odnoszę wrażenie, że koalicja rządząca czuje się jak nadzwyczajna kasta. Jestem przekonany, że umieliby zagłosować całkowicie odmiennie w danej sprawie, w zależności kogo dana sprawa dotyczy. Zresztą obserwowaliśmy to chociażby przy wnioskach o wygaszenie mandatów radnych. Ale nerwy im się udzielają coraz bardziej, z czego to wynika? Czyżby świadomość, że za rok wybory i stołki oraz obecne przywileje mogą odejść w zapomnienie, a pozostanie jedynie wspomnienie?
Atena
Atena 25.05.2022, 21:15
Patrzę na to zdjęcie i słyszę: "Słuchajcie państwo, jestem zdumiona" oraz "Przecież dla uczni nic się nie zmieni". To zdjęcie z gatunku tych, które nie tylko się widzi, ale i słyszy.
Ludwik XIV
Ludwik XIV 25.05.2022, 20:48
Dobkowski wchodząc do rady po ustąpieniu kilku radnych, bo w wyborach przepadł z kretesem, powiedział, że Wersal w radzie się skończył. Słowa dotrzymał. Może z wyjątkiem znanych z Wersalu ludzkich kup i moczu w każdym koncie. W Wersalu nie było toalet, ludzie załatwiali się gdzie popadnie. Jak obecnie radni Naszego Miasta w Augustowie. Załatwiają się na głowy wyborców.
heh
heh 26.05.2022, 12:50
Mocno powiedziane, ale słusznie, Ludwiczku Słońce nasze.
Słuchacz
Słuchacz 25.05.2022, 20:20
Moje przemyślenia po dzisiejszej sesji? Ogromna frustracja w obozie władzy, czego przejawem była skandaliczna reakcja radnego Dariusza Ostapowicza. Buta i niesłychana arogancja obozu władzy, czego dowodem było tradycyjne, skandaliczne prowadzenie obrad przez przewodniczącą rady Alicję Dobrowolską, odbierającą głos radnym opozycji wedle uznania i prywatnych uprzedzeń. I wisienka na torcie, moim zdaniem najbardziej oburzające zachowanie drugiego zastępcy Sławomira Sieczkowskiego, który podnosi głos, niemalże krzyczy na radnych opozycji, poucza ich, wygłasza połajanki. Z miesiąca na miesiąc zachowuje się coraz gorzej i najciekawsze jest to, że uprawiając jawną politykę, zarzuca to wszystkim swoim oponentom. Hipokryzja i odzywki coraz bardziej szokujące, z obrzydzeniem musiałem tego słuchać.
Schizofrenia stosowana
Schizofrenia stosowana 26.05.2022, 10:05
Najciekawsze, że Sieczkowski, radny suwalski, nie chce szpitala kardiologicznego w Suwałkach. Chce by był w Augustowie.
Chciejak suwalski
Chciejak suwalski 26.05.2022, 15:31
Tak samo chce szpitala w Augustowie, jak chciał podwyżek dla ratowników. Fałsz i obłuda!!!
Kama
Kama 25.05.2022, 21:44
Sławomir Sieczkowski gwiazda suwalskiej polityki. Ha, ha, ha
Łojotok
Łojotok 25.05.2022, 21:42
W ząb czesany chyba łeb pofarbował?
Błazen
Błazen 25.05.2022, 17:29
Oburzyła mnie wypowiedz p. Ostapowicza! Znalazł się obrońca kobiety....dżentelmen....oboje siebie warci. Trzeba było obronić p. Kleczkowskiego to mu pani przewodnicząca wyłączyła mikrofon. Jest on radnym wybranym w wolnych wyborach i ma prawo do swobodnej wypowiedzi . O tym szanowny pan ostapowicz nie raczył wspomnieć !
Ja nie widzę tego rozkwitu miasta za rządów naszomistowych któryni zachłysnął się i prawie pękł z dumy radny ostapowicz !
Euredyta nadworny
Euredyta nadworny 26.05.2022, 13:10
On myśli że Augustów za czasów jego bycia w koalicji rządzącej stał się miastem miodem i mlekem płynącym...ot naiwniak uwierzył podobnie jak te dwie melapety
Libed
Libed 25.05.2022, 18:26
Jakaś akcja i z p. Miklasem była że przepraszał w sądzie?
www
www 26.05.2022, 10:14
ciekawe kto kogo przepraszał , a nie było tak że cieć musiał przerosić Miklasa i pójść na ugodę, aby sprawy nie było?
Ja
Ja 25.05.2022, 17:05
Pan Ostapowicz jest przewaznie butny ,nie bronie tu p Kleczkowskiego (nie powinien isc za biurko przewodniczacej ) , ale to co wydarzylo sie w szkole powinno sie mowic o tym glosno , a nie zabierac glos , p przewodniczaca rzadzi sie jak w sw kuchni , zrobmy cos z tym mieszkancy ! To sie nie da na to patrzec obojetnie , slubu z rada miasta nie wziela I mozemy to wspolnie zmienic , nie badzmy obojetni




ooloo
ooloo 25.05.2022, 18:19
Są też i rozwody.
Przemoc
Przemoc 25.05.2022, 15:23
Będą robić wszystko aby medialnie przykryć aferę przemocy w trójce
woj
woj 25.05.2022, 15:10
Kleczkowski jak zwykle przemoc zakaz alkoholu itd -do seminarium niech idzie
ooloo
ooloo 25.05.2022, 18:20
Pan Kleczkowski ma rację warchole.
Cyrk
Cyrk 25.05.2022, 14:01
Ludzie, przeczytajcie sobie jak tę sprawę opisano na stronie urzędu miasta! Przecież to prawdziwy hit, okazuje się, że są jeszcze granice, które da się przekroczyć, a wydawało się, że nie.
Boss
Boss 25.05.2022, 18:22
daj link
Kiedy
Kiedy 25.05.2022, 15:01
Kiedy będzie można obejrzeć sesję,żeby zobaczyć jak było w realu?
mrln
mrln 25.05.2022, 15:07
wytną i zmontują tak, żebym im pasowało.

Pozostałe