Zniszczony płot przy placu zabaw

  • 21.05.2022, 14:33
  • Beata Perzanowska
Zniszczony płot przy placu zabaw
Do naszej redakcji spłynął kolejny sygnał z prośbą o interwencję. Otrzymaliśmy wiadomość, że ogrodzenie przy placu zabaw bloku Śródmieście 1 w Augustowie jest powyginane. Sprawa była już zgłaszana do władz Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie, ale jak twierdzi czytelniczka, bez odzewu.

-Już raz, całkiem niedawno, ten płot, a w zasadzie siatka, była naprawiana. Ostatnio jednak znowu uległa zniszczeniu. Siatka została powyginana w kilku miejscach. Ponad dwa tygodnie temu ta usterka była zgłaszana do spółdzielni i obiecano to naprawić. Jak do tej pory nikt się ze spółdzielni nie pojawił i ogrodzenia nie poprawił -mówi nam jedna z mieszkanek miasta, która zgłosiła się do nas z prośbą o pomoc.

O wyjaśnienie tej kwestii poprosiliśmy Kazimierza Kożuchowskiego, prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie.

-Siatka naszego placu zabaw została uszkodzona przez dzieci, które bawią obok na innym placu, należącym do wspólnoty mieszkaniowej, a nie do nas. Plac wspólnotowy jest częściowo ogrodzony. Dzieci często grają w piłkę, a ona wpada na nasz plac. Przeskakują przez siatkę po piłkę i stąd te uszkodzenia. Skierowaliśmy pismo do wspólnoty zarządzającej sąsiednim blokiem o to, by ogrodzenie spółdzielczego placu naprawili i swoje miejsce ogrodzili w całości. Wtedy do takich sytuacji nie będzie dochodzić -wyjaśnia Kazimierz Kożuchowski.

 

Beata Perzanowska

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wamp
Wamp 21.05.2022, 17:51
Ojej jakie to zgrożenie sprawia... czemu jeszcze nikt poza redakcją się tym nie zajął.

Pozostałe