Augustowskie Taekwondo Olimpijskie na podium Pucharu Polski Juniorów w Warszawie

  • 17.05.2022, 09:41
  • Beata Perzanowska
Augustowskie Taekwondo Olimpijskie na podium Pucharu Polski Juniorów w…
W marcu i kwietniu bieżącego roku odbyły się w Warszawie turnieje Pucharu Polski Juniorów P2 w Taekwondo Olimpijskim.

Zawodniczka klubu Panther Academy/UKS Grab Kinga Kutyło  na obu turniejach wywalczyła brązowy medal. Ten sezon jest dla naszej zawodniczki niezwykle udany mimo ogromnego pecha na początku, ponieważ w pierwszym turnieju nie mogła wystartować z powodu kwarantanny. Gratulujemy Kindze ogromnej determinacji, jaką wykazuje w swoich walkach i w osiąganiu sportowych sukcesów. Wszystkim naszym zawodnikom trenującymch Taekwondo, życzymy takiej właśnie postawy w przygotowaniach do startów w tym sezonie startowym.

Trenerzy Panther Academy - Taekwondo Augustów

 

Beata Perzanowska

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe