Rysunki sposobem na chaos

  • 09.05.2022, 09:56
  • Beata Perzanowska
Rysunki sposobem na chaos
Ni To Ni Owo -pod takim hasłem w piątek, 6 maja, w Małej Galerii Augustowskich Placówek Kultury, odbył się wernisaż prac Agnieszki Urszuli Cioch.

Agnieszka Urszula Cioch pochodzi z Augustowa. Jej główną artystyczną drogą jest rysunek. Jak sam mówi, rysowanie jest jej prywatnym sposobem na uporządkowanie chaosu życia codziennego i zapisywaniem myśli. Podczas wernisażu można było podziwiać jej rysunki, ale i też obrazy na płótnie. Wystawę obejrzeć można do końca maja w Małej Galerii APK przy Rynku Zygmunta Augusta. 

Więcej na temat wystawy i jej autorki będzie można przeczytać w wydaniu papierowym tygodnika Przegląd Powiatowy, który ukaże się 17 maja. 

Beata Perzanowska

Zdjęcia (32)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe