Otwarcie sezonu żeglugowego w Augustowie (foto i video)

  • 30.04.2022, 12:07
  • Beata Perzanowska
Otwarcie sezonu żeglugowego w Augustowie (foto i video)
W piątek, 29 kwietnia, podczas konferencji prasowej zorganizowanej przez Wody Polskie nastąpiło oficjalne otwarcie sezonu żeglugowego w Augustowie. Po konferencji różnego rodzaju jednostki pływające wypłynęły na jezioro Rospuda.

W konferencji brali udział przedstawiciele Wód Polskich z Białegostoku, władz miasta Augustowa, Żeglugi Augustowskiej, Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz lokalni posłowie.

Mówi Mirosław Markowski, zastępca dyrektora Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie w Białymstoku:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mówi Mirosław Karolczuk, burmistrz Augustowa:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mówi poseł Kazimierz Gwiazdowski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mówi Adam Aleksandrowicz, prezes Żeglugi Augustowskiej:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mówi poseł Jarosław Zieliński:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mówi Łukasz Gieczewski, dyrektor Urzędu Żeglugi Śródlądowej w Bydgoszczy -Delegatura w Giżycku:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mówi Marek Opolski, prezes Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Augustowie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Beata Perzanowska

Zdjęcia (25)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Błazen
Błazen 01.05.2022, 12:37
Baju baju, będziesz w raju! Karolczuk standardowo kompromituje się. Ciekawe ile milionów naszomiastowe kabotyny przeznaczyli na augustowski WOPR? Baza sportów wodnych za 6 milionów złotych, plus kilkaset tysięcy rocznie na utrzymanie przytuliska dla Wysockiego. Może na augustowski WOPR-u też okazałby burmistrz Karolczuk taką szczodrość jak dla swojego pupila, zagorzałego radnego NM. Zapewnienie bezpieczeństwa dla mieszkańców Augustowa i przyjezdnych jest chyba więcej warte, niż te "skromne" kilka milionów pln na przytulisko Wysockiego i kilkaset tysięcy złotych rocznie na utrzymanie pruchniejącego sarkofagu z ogrodem botanicznym dla ptaków na dachu!
wwww
wwww 01.05.2022, 10:32
żałosne parcie na szkło.
Brak tych co powinni być.
Branża turystyczna i biura podróży, które zamawiają bilety i przekonują turystów do korzystania z rejsów to są pomijani, lekceważenie przewodników, którzy opowiadaj,brak przedstawicieli , komuś coś się pomyliło. To nie wiedz wyborczy.
Błazen
Błazen 01.05.2022, 12:42
Świetny komentarz wwww. Trafione w samo sedno. Niestety rzeczywistość trawiona jest populistycznymi fajerwerkami wszędobylskiego kabotynizmu.
Tak to widzę
Tak to widzę 30.04.2022, 21:24
Jak na otwarcie sezonu żeglugowego zdecydowanie za mało żeglugi a za dużo gadajacych głów.
Wodnik
Wodnik 30.04.2022, 14:45
Jestem ciekaw komu była potrzebna ta impreza . Co na niej robili posłowie i to tylko jednej opcji - co oni maja wspólnego z sezonem żeglugowym w Augustowie. Na zdjęciach nie widać np. przedstawicieli producentów jachtów i łodzi ( być może byli zaproszeni ...?) ale to oni tutaj powinni być. ps. do autorki Pan Markowski nie jest Zastępcą ale Dyrektorem
https://bialystok.wody.gov.pl/…

Pozostałe