Coraz brzydsze manipulacje  

  • 25.04.2022, 09:15
  • Bartosz Lipiński
Coraz brzydsze manipulacje Autor zdjęcia: Przegląd Powiatowy, Dziennik Powiatowy Na zdjęciu: Filip Chodkiewicz i Marcin Kleczkowski.
Dzięki apelom przedstawicieli opozycji rada miejska w Augustowie po wielu miesiącach przerwy ponownie odbywa sesje w trybie stacjonarnym. Dary dla uchodźców z Ukrainy zostały przewiezione do innego pomieszczenia. Sala konferencyjna magistratu, zgodnie ze swym pierwotnym przeznaczeniem, służy posiedzeniom radnym. Zastępca burmistrza upublicznił kontrowersyjny i pełen gry na emocjach wpis w mediach społecznościowych.

Bartosz Lipiński

Działalność zastępcy burmistrza w mediach społecznościowych od wielu miesięcy wzbudza ogromne kontrowersje. Niejednokrotnie słyszymy opinie, że wpisy Filipa Chodkiewicza na jego służbowym profilu na portalu Facebook, zawierają manipulacje i są nastawione na grę emocjami. Obiektem jego ataków bardzo często bywa „Przegląd Powiatowy”. Zastępca burmistrza polubił kreować siebie na „dobrego wujka” padającego ofiarą niezasadnej krytyki.

Manipulację Chodkiewiczowi wielokrotnie zarzucali radni opozycji. Głośną sprawą było np. insynuowanie przez urzędnika miejskiego, że opozycja kwestionuje zasadność wybudowania sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 2. Ale najbardziej pamiętny wpis na Facebooku Chodkiewicz upublicznił po przegraniu sprawy sądowej z Wiesławą Chrulską. Zamieścił zdjęcie skrępowanych dziecięcych rączek i groził niektórym świadkom prokuraturą.

Bartosz Lipiński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tośmy se władzę wybrali.
Tośmy se władzę wybrali. 28.04.2022, 10:37
Rozpałkę do pieca naszomiejską też redaguje człowiek parasolka więc nie dziwi brak czasu na cokolwiek konstruktywnego czy walkę z hejtem zastępcy. Taki mamy klimat w urzędzie.
Jak i 2 miejsca postojowe przed nim lrzy samym wejściu. Dla auta służbowego Karolczuka i obok Filipa. Chyba by szybciej uciec w razie przegranej.
E.P.
E.P. 25.04.2022, 16:48
Myślę, że nikt tych dziecinnie emocjonelnych wpisów ozdobionych całą paletą emotikonek nie bierze na serio! Zastanawia mnie tylko co taki rozchwiany emocjonalnie człowiek robi na takim stanowisku !
Dziwię się też osobom pozytywnie komentującym i lajkującym. Chociaż jak dokładniej przyjrzałam się to widać tych samych klakierów powiązanych rodzinnie koleżeńsko lub biznesowo ........
JKD
JKD 25.04.2022, 11:17
Na tym zdjęciu jak jakiś narkus wygląda

Pozostałe