Urzędowa deprawacja młodzieży 

  • 22.04.2022, 14:00
  • Krzysztof Przekop
Urzędowa deprawacja młodzieży Autor zdjęcia: Przegląd Powiatowy, Dziennik Powiatowy Poseł Jarosław Zieliński krytykuje władze miasta z Mirosławem Karolczukiem na czele.
Po zaproszeniu przez zastępcę burmistrza młodzieży na wulgarny koncert raperów nad jeziorem Necko, na którym pojawiły się podteksty seksualne, nawijano o jaraniu jointa i wciąganiu kokainy, mamy nową odsłonę demoralizacji młodych ludzi z urzędem miasta w tle. Na oficjalnym portalu magistratu opublikowano materiały z kontrowersyjnymi postulatami skierowanymi do młodzieży. Po ujawnieniu przez nas całej sprawy Filip Chodkiewicz nie przyznał się do błędu, za to ordynarnie znieważył radnych.

Krzysztof Przekop by Koty2

W Augustowie odbywały się niedawno wybory do młodzieżowej rady miejskiej, w której mogła brać udział młodzież w wieku od 14 do 19 lat. Przed wyborami na oficjalnej stronie internetowej urzędu miasta opublikowano sylwetki kandydatów wraz z ich programami. Pojawiły się tam postulaty umożliwienia spożywania alkoholu na bulwarach nad rzeką Nettą. Młodzież może mieć dowolne oczekiwania i nie należy się temu dziwić. Młodzi ludzie mają w sobie gen buntu i permisywizmu. Natomiast dopuszczenie się przez magistrat do promowania tych treści, jest zjawiskiem skandalicznym, bulwersującym i wpisującym się w podobne zdarzenia ostatnich lat, takie jak wulgarny koncert na rozpoczęcia wakacji, na który zastępca burmistrza zapraszał uczniów ze szkoły podstawowej. Należy założyć, że jest to działanie przemyślane i celowe, wprost nakierowane na pozyskanie młodego elektoratu, w kontekście przyszłorocznych wyborów samorządowych.

Krzysztof Przekop

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Błazen
Błazen 23.04.2022, 19:17
Prawdopodobnie rodzice dzieci i młodzieży, która weszła do młodzieżowej rady miejskiej, nie wiedzą w jakie pokrętne i zdemoralizowane środowisko naszomiastowych kuglarzy, wpadły ich dzieci lub bezrefleksyjnie wierzą w ponad przeciętną asertywność i siłę intelektu własnych dzieci.
Pulp Fiction
Pulp Fiction 23.04.2022, 02:05
Rescuing Marsellus Wallace ...
Wyborca
Wyborca 22.04.2022, 20:59
Poseł Jarosław Zieliński to prawdziwy przyjaciel Augustowa. Widzi co się dzieje, dlatego chętnie komentuje wydarzenia bieżące w naszym mieście i muszę przyznać, że znakomicie się orientuje.
Meloman
Meloman 22.04.2022, 18:41
Trzeba być czujnym, bo owa młodzież już rozpoczęła spotkania w sprawie organizacji kolejnego koncertu na rozpoczęcie wakacji. Ciekawe co tym razem wymyślą? Trzeba również patrzeć na ręce miejskiej wierchuszce, no bo za coś ten koncercik trzeba zorganizować. Ciekawe czyjemu szwagrowi teraz dadzą zarobić na potrójnych stawkach?
Nemesis
Nemesis 22.04.2022, 18:04
Karlczuk i Chodakiewicz przygotowują grunt pod przyszłe wybory samorządowe. "Edukacyjny" koncert na zakończenie roku szkolnego, domek seniora dla '"swoich" emerytów oraz zaaranżowana i sterowana przez "pokrętnego" młodzieżowa rada miejska. Ubywa naszomiastowym kabotynom elektoratu, który zorientował się w sytuacji dotyczącej nieporadnego i festyniarskiego zarządzania miastem, więc kuglarze zabrali się za manipulowanie młodzieżą i starszymi mieszkańcami Augustowa.
Bajerant
Bajerant 22.04.2022, 18:28
Zgadzam się. Młodzież z reguły nie interesuje się tym, co się dzieje w mieście. Jest to zrozumiałe, każdy z nas młodym był. Zapewne większość młodzieży nie potrafiłaby wymienić dwóch nazwisk radnych, a co dopiero wiedzieć o różnych sytuacjach typu korzystanie przez niektórych radnych z mienia gminy w prowadzonej działalności gospodarczej. Przypuszczam, że Ich Miasto zobaczyło w młodzieży idealny elektorat. Na polityce specjalnie się nie znają, w tej chwili zbytnio problemami miasta się nie interesują, lubią dobrą zabawę, miłą i fajną bajerkę, wymarzeni wyborcy. Będą ich mamić różnymi rozrywkami, ale problem polega na tym, że niewielu młodych ludzi chodzi na wybory, chyba, że się ich jakoś zachęci, a w tym mistrzowie od pijaru są dobrzy.
Nie na drzewo
Nie na drzewo 22.04.2022, 18:15
Przepraszam, na drzewo to złe określenie. Przecież Karolczuk chce drzewa wyciąć.
Na drzewo z NM
Na drzewo z NM 22.04.2022, 18:14
Wśród moich licznych znajomych na klamczuchow Karolczuka zamierza głosować co siódmy. Zatem to 15 procent głosów. To daje im 2-3 mandaty. Plus jeden dla Karolczuka, jeśli wystartuje. Głęboka opozycja ich czeka. Nawet jak zrobią plakat na sto metrów. Dziękuję Przeglądowi i Krzysztofowi. Jakiś medal od następcy w pierwszej kolejności się należy.
Tęczowy kufer
Tęczowy kufer 22.04.2022, 15:21
Wróble ćwierkają, że o pewnej deprawacji będziemy dopiero rozmawiać. O ciekawym zdarzeniu robi się coraz głośniej, a ludzie ludziom przekazują informacje.
Szkapa
Szkapa 22.04.2022, 19:15
Przybliż sprawę. Ludzie chcą wiedzieć co flapy knuja
ooloo
ooloo 23.04.2022, 19:34
Dołączam się do prośby.
Rodzic
Rodzic 22.04.2022, 15:19
Dobrze dawać przyzwolenie na kontrowersyjne koncerty, na promowanie postulatów młodzieży z alkoholem w tle ......jak się nie ma własnych dzieci. Jest to celowe przypodobanie się młodzieży , bo mlodzież już tak jast że zakazany owoc ....
Jest to kampania wyborcza skierowana do młodzieży, która lada chwila będzie pełnoletnia i pójdzie na takiego wyluzowanego gościa odda głos !
A my rodzice jesteśmy bezradni i drżymy o swoje dzieci które na czas nie wracają do domu!

Pozostałe