Koncepcja urzędnika Karolczuka 

  • 21.04.2022, 13:30
  • Bartosz Lipiński
Koncepcja urzędnika Karolczuka Autor zdjęcia: Przegląd Powiatowy, Dziennik Powiatowy Na zdjęciu: Marcin Kleczkowski.
Przedstawiona przez burmistrza i jego urzędników koncepcja zagospodarowania Rynku Zygmunta Augusta budzi skrajne emocje. Marcin Kleczkowski ocenia ją negatywnie, przypomina słowa burmistrza o potencjalnej wymianie drzewostanu w parku.

Bartosz Lipiński

Propozycja władz miasta dotycząca zagospodarowania Rynku Zygmunta Augusta nie budzi zachwytów. Sceptycznie do pokazanej wizji podchodzi lider augustowskiego PiS.

-Muszę przyznać, że urzędnik Mirosław Karolczuk nie zaskoczył mnie swoją nieudolnością w tematyce zagospodarowania Rynku Zygmunta Augusta. Powinien już dzisiaj dysponować opinią konserwatora zabytków i powiedzieć nam, w jakim zakresie będzie można zmodernizować rynek. Nie usłyszałem od pana Karolczuka, jakie ma plany na wyschnięte trawniki w parku. Nie znam też założeń naprawczych dotyczących tego, by ławki w parku nie były zanieczyszczane przez gniazdujące tam ptaki –komentuje Marcin Kleczkowski.

Bartosz Lipiński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Alternatywy 4
Alternatywy 4 21.04.2022, 16:48
Niestety, ale ułomność w prowadzeniu możliwie szerokich i merytorycznych konsultacji przez tego nadwornego aparatczyka NM prowadzi do konstatacji, że jest z niego taki urzędnik jak z troglodyty erudyta.
Nemesis
Nemesis 21.04.2022, 16:02
"Nieporadny mniroslav" ma poważne braki w zakresie kompetencji interpersonalnych, więc konsultacje częstokroć prowadzi jak troglodyta z mamutem. Jako zagorzały orędownik skrajnego populizmu i pajacowania w mediach społecznościowych, prowincjonalne koncepcje konsultuje namiętnie ze swoim guru - szefem klubu i "pokrętnym", infantylnym propagandystą. Reprezentując prymitywną ideologię naszomiastowego populizmu, każdorazowo przy byle okazji, szumnie ogłasza konsultacje społeczne, wabiąc gawiedź herbatką i ciasteczkiem. Osób i instytucji kompetentnych w danej dziedzinie co do zasady nie zaprasza, żeby nie zbłaznić się dokumentnie.
wwwwwwwww
wwwwwwwww 21.04.2022, 15:36
to jest tylko dbałość o tych co są na ''100m'', aby im się żyło dobrze, a ja się pytam co z innymi przedsiębiorcami , czy cała reszta w koło parku nie płaci podatków?
reszta utrzymuje miejsca parkingowe, dlaczego 1/4 parkingów należ do postoju taksówek, czy już nie pora pozbyć się ich z centru. Dlaczego w innych miastach można , a u nas się nie da.Okna otworzyć nie można , tylko huk i szum przejeżdżających aut, smród spalin i kurz , a podatki płacić trzeba. Może my w szkodliwej strefie i się zwolni pozostałych od wszelkich opłat.100m zamknięta dla aut w czasie wakacji , reszta cierpi, to się nazywa sprawiedliwość .
Zapomniałam dodać , na łyk-end mamy trakcie,,zielonoświątkowcy" wyjący do księżyca,którzy wypędzą każdego turystę,za to ściągną wszystkich pijaków z okolicy.
To jest DUMA PANA BURMISTRZA- dał im zgodę aby odstraszali turystów.
Brawo tak dalej, a ktoś tego dłużej nie zniesie.


Pozostałe