konferencja_burmistrza_karolczuka_z_10_stycznia_2019_zm_7968vqhikt4wo4s_.mp4

10.01.2019, 10:21 | 443 wyświetlenia
loadingŁaduję odtwarzacz...
Powiązane aktualności:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
pracodawca
pracodawca 26.02.2019, 15:12
winni tylko się tłumaczą pannie nadawał sie na burmistrza od samego początku bo na takie stanowisko powinien iść chłop z jajami i co chodzi o przetargi to czytałam jeden i on był pod jedna firmę nie interesować się pan co firmy robiły na mieście gorzka prawda zadzieral pan nosa jak car z kijem nie podchodz
Kristel
Kristel 23.02.2019, 14:36
Los nie świnia, odwróci się i już wychodzi na jaw prawda o pańskich działaniach, których celem było unieważnienie wielu już rozstrzygniętych przetargów :
"Augustowska prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa w sprawie przekroczenia uprawnień przez byłego burmistrza Wojciecha Walulika. - Nie stwierdziliśmy, aby w tej sprawie doszło do naruszenia przepisów - mówi Tomasz Milanowski, Prokurator Rejonowy w Augustowie.
Decyzja nie jest prawomocna."
Tron
Tron 23.02.2019, 09:34
,,Augustowska prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa w sprawie przekroczenia uprawnień przez byłego burmistrza Wojciecha Walulika. - Nie stwierdziliśmy, aby w tej sprawie doszło do naruszenia przepisów - mówi Tomasz Milanowski, Prokurator Rejonowy w Augustowie.
Decyzja nie jest prawomocna."
No to proszę o konferencje w tej sprawie Panie Karolczuk.