Aretha – koncert Joanny Knitter

start 16.11.2019 18:00
koniec 16.11.2019 21:00

Lokalizacja: Augustów

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na koncert artystki o niesamowitym głosie, niepowtarzalnym liryzmie i fantastycznej energii! 16 listopada o godz. 19:00 na scenie Miejskiego Kultury przy Rynku Zygmunta Augusta 9 wystąpi Joanna Knitter w repertuarze Arethy Franklin.

Projekt „Aretha” powstał w głowie Joanny Knitter po śmierci Arethy Franklin, nazywanej królową Soulu. Niewielu polskich artystów odważyło się zmierzyć z twórczością Franklin ze względu na jej unikalne walory głosowe. Joanna Knitter pierwsza na polskiej scenie podjęła to wyzwanie. Nie powinno to budzić zdziwienia , gdyż jest to jedna z wokalistek młodego pokolenia typowana na następczynię takich gigantów polskiej piosenki jak Krystyna Prońko czy Ewa Bem. Na scenie towarzyszyć jej będą znakomici trójmiejscy muzycy, z którymi współpracuje w zespole Blues & Folk Connection.

Podczas koncertu w Augustowie Joanna wykona w porywających wersjach kilkanaście utworów z repertuaru Oueen Of Soul.

Serdecznie zapraszamy na tę niezwykłą ucztę muzyczną.

APK

- - -

cena biletu – 25 zł

sprzedaż i rezerwacje – Miejski Dom Kultury w Augustowie, Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 87 643 36 59

 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.