Kinochłonek zaprasza na film!

start 27.10.2019 10:30

DKF Kinochłon

koniec 27.10.2019 13:00

Lokalizacja: Augustów, ul. 3 Maja 38

Fantastyczna wiadomość dla Najmłodszej Widowni naszego DKF-u! W niedzielę 27 października o godz. 10:30 w augustowskim kinie Iskra dzieciaki pierwszy raz po wakacjach spotkają się z Kinochłonkiem.

Na pierwszy w tym sezonie, który otwieramy razem z Fundacją Małymi Krokami, pokaz przygotowaliśmy dla dzieci norweską bajkę „Solan i Ludwik – wielki wyścig z serem”. Za jej sprawą weźmiemy udział w wyścigu, który rozgrywać się ma pomiędzy jego rodzinną wioską Solana oraz sąsiednią osadą. Solan przekonany o tym, że jest mistrzem wyścigów, spodziewa się wygranej. Rozemocjonowany stawia zakład, że jego drużyna wygra. Na szali kładzie dom i warsztat swojego przyjaciela wynalazcy, na które ma chrapkę jego przeciwnik, szef lokalnej fabryki serów. Solan nie ma wątpliwości, że jego drużyna wygra. Mina mu zrzednie, kiedy okaże się, że w drużynie przeciwnej pojawia się… groźny przeciwnik. Czy ekipa Solana wygra wyścig i przyjaciel nie straci domu? Nic nie jest pewne, zwłaszcza, że na trasie czekają liczne niebezpieczeństwa, a przeciwnicy zastawiają pułapki (w końcu wszystkie chwyty dozwolone).

Po filmie porozmawiamy sobie z dziećmi o tym, że czasem bywa tak, że pewne rzeczy sprawiają nam trudności, że nawet jak bardzo się staramy, pewne rzeczy nam nie wychodzą. Spróbujemy podpowiedzieć jak przezwyciężać swoje słabe strony i jak mobilizować się do działania. Bo – jak nie my, to kto?!

Będziecie z nami? – serdecznie zapraszamy!

APK – DKF KINOCHŁON

- - -

Film dla dzieci od lat 4.

Czas trwania pokazu: 80 min + 30 min

Cena biletu: 13 zł

Bilety można nabyć w kasie kina Iskra (ul. 3 Maja 38) lub online na www.kino-iskra.pl

Rezerwacje pod nr tel. 87 641 01 36 oraz online na stronie kina

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.