Dożynki w Żarnowie

start 25.08.2019 11:00

Centrum Kultury i Biblioteki w Żarnowie

koniec 25.08.2019 21:00

Lokalizacja: Augustów

W niedzielę, 25 sierpnia, w na placu przy ośrodku kultury w Żarnowie odbędą się coroczne dożynki. Impreza rozpocznie się o godzinie 11.00. Na uczestników czeka moc różnego rodzaju atrakcji.

W ramach zabawy odbędzie się konkurs wieńców dożynkowych, turniej wsi i wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego na stoisku informacyjnym zorganizowanym podczas imprezy przeprowadzi dwa konkursy testowe dla rolników ubezpieczonych w KRUS:

  1. Konkurs pod hasłem. „Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym – Rolniku!Dźwigaj z głową, mierz siły na zamiary! Związany z problematyką zapobiegania chorobom układu ruchu. Uczestnik, który prawidłowo rozwiąże test i zdobędzie największą liczbę punktów, zostaje zwycięzcą i otrzyma nagrodę rzeczową –wózek transportowy o wartości 206,64 zł.
  2. Konkurs pod hasłem „Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym –Upadek to nieprzypadek” mający na celu popularyzowanie sposobów zapobiegania upadkom osób w gospodarstwach rolnych.Uczestnik, który prawidłowo rozwiąże test i zdobędzie największą liczbę punktów, zostaje zwycięzcą i otrzyma nagrodę rzeczową – pojemnik na piasek i sól o wartości 177,12 zł. oraz szufelkę metalową małą o wartości 6,15 zł.

 

 

 

 

 

 

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.