Zaproszenie na czerwcowe Pogwarki Poetyckie poświęcone zakładkom do książek, książkom i bibliotekom

start 16.06.2019 16:00

Miejska Biblioteka Publiczna APK

koniec 16.06.2019 18:00

Lokalizacja: Augustów

Szanowni Państwo, w imieniu Miejskiej Biblioteki Publicznej APK i własnym, zapraszam serdecznie w najbliższą niedzielę 16 czerwca 2019 o godz.16.00 do Filii nr 2 (ul. Komunalna 2) na Niedzielne Pogwarki Poetyckie przy Herbatce zatytułowane "Zakładka do książki". Poeci z Augustowa i okolic zaprezentują swoje wiersze poświęcone książkom, zakładkom książkowym, czytaniu i bibliotekom.

Spotkaniu towarzyszyć będzie wystawa zakładek do książek z prywatnych kolekcji Alicji Bajkowskiej i Małgorzaty Zachorowskiej-Falickiej. Będą też zakładki wykonane przez uczniów Państwowej Szkoły Muzycznejim. E. Młynarskiego w Augustowie z inspiracji nauczyciela bibliotekarza Lidii Alicji Karpińskiej oraz prace uczestników warsztatów z Ośrodka Rehabilitacyjno-Szkoleniowego im. św. Ojca Pio w Kuriance powstałe pod kierunkiem Krystyny Zawadzkiej.

Serdecznie pozdrawiam i liczę na Państwa obecność.

Z wyrazami szacunku

Józefa Drozdowska

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.