Wypoczynek na kółkach

start 18.05.2019 08:00

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – Kanał Augustowski”

koniec 18.05.2019 18:00

Lokalizacja: Augustów

Uwielbiasz jeździć rowerem? Jeśli tak, koniecznie powinieneś wziąć udział w tym wydarzeniu. Mowa o Rajdzie Rowerowym, inaugurującym transgraniczny szlak rowerowy Augustvelo, który odbędzie się w sobotę, 18 maja. Udział w rajdzie jest bezpłatny.

Rajd Rowerowy odbędzie się z Rudawki do Augustowa. Osoby, które będą zainteresowane wzięciem w nim udziału powinni się stawić na godzinę 8.00 na Rynku Zygmunta Augusta. Przypomnijmy, że nowy szlak rowerowy August Velo jest przedłużeniem Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Trasa po stronie polskiej rozpoczyna się w Mikaszówce prowadzi do Rudawki, gdzie jest polsko-białoruskie przejście graniczne na śluzie Kurzyniec. Po stronie białoruskiej szlak prowadzi od śluzy Kurzyniec poprzez Niemnowo do Grodna.

Program rajdu:

8.00 - zbiórka i rejestracja uczestników na Rynku Zygmunta Augusta,

9.00 – przejazd do Rudawki,

10.00 – start rajdu

11.30 pierwszy postój w Mikaszówce, uroczyste otwarcie sezonu rowerowego,

- przejazd do Płaskiej drogą wojewódzką nr 672,

12.30 – trasa na Żyliny, drugi postój w Stanicy Wodnej PTTK w Gorczycy,

14.00 – przejazd przez Żyliny, Czarny Bród, trzeci postój w Studzienicznej, przekroczenie szosy do Sejn, trasa ul. Wojciech,

15.00 – 16.00 – zakończenie rajdu – MOR przy Sanatorium Augustów.

Szczegółowych informacji na temat imprezy udziela organizator rajdu - Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – Kanał Augustowski” pod nr telefonu 87 643 11 44.

 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.