Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 25 listopada 2025 10:25
Reklama
Reklama
Cenny punkt

Necko Augustów wyszarpało punkt po zaciętym boju w Będzinie

Podziel się
Oceń

Siatkarze Necka Augustów po emocjonującym, pięciosetowym boju przegrali na wyjeździe z drużyną Nowak-Mosty MKS Będzin 2:3 (27:25, 16:25, 23:25, 25:23, 7:15) w meczu, zamykającym 4. kolejkę PLS 1. Ligi. Z kolei było to aż szóste spotkanie w tej serii gier, które rozstrzygnął dopiero tie-break. To trzeci spadkowicz z PlusLigi, z którym augustowianie mierzyli się w tym sezonie. Za tydzień rywalem Necka, również na wyjeździe, będzie KKS Mickiewicz Kluczbork.
Zdjęcie ilustracyjne

Spotkanie od początku przyniosło nam mnóstwo emocji. Gospodarze zdobyli pierwsze dwa punkty, ale po błędzie Tomasza Polczyka zapunktowało także Necko. Jednak później MKS Będzin odskoczył aż na sześć punktów i przy stanie 8:2 o przerwę poprosił trener gości, Dima Skoryy. To odmieniło grę przyjezdnych, którzy głównie dzięki punktom Filipa Jarosińskiego oraz Kacpra Tadula zaczęli odrabiać straty i przy stanie 11:11 to szkoleniowiec miejscowej ekipy wziął "czas". Od tego momentu gra przez dłuższy czas toczyła się punkt za punkt. Augustowianie zaczęli skutecznie grać blokiem, a do tego wyprowadzali udane kontry i właśnie po jednym z bloków Damiana Barana wyszli na pierwsze w tym meczu prowadzenie (18:19), co zapowiadało gorącą końcówkę. I tak właśnie było. Najpierw będzinianie osiągnęli dwupunktowe prowadzenie (23:21), ale kolejne trzy punkty padły łupem Necka (23:24) i zaczęła się gra na przewagi. Tę wygrali augustowscy siatkarze, a decydujący punkt na 27:25 zdobył Oleg Krikun, obijając blok rywali.

Drugi set rozpoczął zepsutym atakiem Patryk Szwaradzki (0:1). Do stanu 4:4 toczyła się wyrównana walka, ale później pięciopunktową serię zanotowali podopieczni Radosława Kolanka (9:4) i Necko musiało znowu odrabiać straty. Augustowianie w pewnym momencie tracili już do gospodarzy sześć punktów i potrafili dogonić ich na cztery "oczka". Jednak później zawodnicy MKS-u Będzin grali jak natchnieni, kończąc prawie każdą piłkę, broniąc przy tym ataki gości i w efekcie pewnie wygrali aż 25:16, wyrównując stan niedzielnego starcia.

Kolejna odsłona to najpierw dwa punkty z rzędu Necka i aż siedmiopunktowa odpowiedź ich rywali. Serię gospodarzy przerwał, obijając będziński blok, Oleg Krikun (7:3). Kolejne trzy punkty powędrowały na konto augustowian, którzy wrócili do gry (7:6). Gospodarze, głównie dzięki bardzo dobrej postawie tego dnia Polczyka oraz Szwaradzkiego, ponownie powiększyli przewagę (11:7) i trzymali wynik pod kontrolą. Jendak Necko nie zamierzało się poddawać i po asie serwisowym Filipa Jarosińskiego traciło do miejscowych już tylko jeden punkt (18:17). A chwilę później Kacper Taudul obił ręce blokującego Mateusza Szpernalowskiego i zrobiło się 18:18. Od stanu 20:20 dwa punkty z rzędu zdobył MKS i nie dał się już dogonić, zwyciężając 25:23.

Czwarty set rozpoczął się od trzech punktów gospodarzy, co ponownie zmusiło zespół z północno-wschodniej części Polski do odrabiania strat. Huśtawka emocji to zdecydowanie najlepiej oddające obraz gry w niedzielny wieczór hasło. Najpierw po długiej wymianie Kacper Taudul skutecznie zaatakował na 7:6, a w kolejnych dwóch akcjach punktowali zawodnicy z Będzina (9:6). Później zrobiło się 10:10, a po udanej kontrze Jarosiński wyprowadził gości na prowadzenie (11:12). Po chwili ekipa trenera Kolanka znowu odzyskała prowadzenie, ale Necko od stanu 16:16 odskoczyło na dwa punkty. Natomiast późniejszy wynik 20:20 zwiastował kolejną emocjonującą końcówkę. Po asie serwisowym Krikuna Necko miało piłkę setową. Wojnę nerwów wygrali ostatecznie augustowianie, zwyciężając 25:23 i doprowadzając do tie-breaka.

Decydującego seta po długiej wymianie punktem zakończył Polczyk, obijając ręce blokującego Łukasza Rudzewicza. Przy stanie 2:2 gospodarze zdobyli trzy punkty z rzędu (5:2) i od razu zareagował na to Dima Skoryy, prosząc o przerwę. Po powrocie na parkiet będzinianie dołożyli kolejne cztery punkty (9:2), znacznie przybliżając się do końcowego triumfu. Na odrobienie strat zabrakło już czasu, a decydujący punkt dla MKS-u asem serwisowym zdobył Maciej Ptaszyński i skończyło się na zwycięstwie 15:7.

Siatkarzem spotkania został Tomasz Polczyk z drużyny Nowak-Mosty MKS Będzin, który zdobył 27 punktów. Najlepszy pod tym względem w drużynie Necka Augustów był Filip Jarosiński, który punktował 22 razy.

- Będzin to drużyna, która stawia na zagrywkę oraz mocne skrzydła i postawili nam twarde warunki. Byliśmy na to przygotowani, ale kiedy trafiali z zagrywką, to osiągali przewagę i potem musieliśmy odrabiać straty. Dzięki świetnej postawie moich zawodników udało się wygrać dwa sety, ale trudno jest gonić wynik, bo zawsze kosztuje to dużo sił oraz emocji. Te dwie końcówki pokazały, że potrafimy grać w siatkówkę i odrabiać straty w trudnych okolicznościach. Niestety później przytrafiły się nam przestoje i mogło to wyglądać, jak byśmy łatwo oddali później kilka punktów rywalom, ale tak nie było. Nikt nie odpuszczał i każdy dawał z siebie wszystko. Pomimo porażki cieszymy się bardzo z tego jednego punktu. Wygrane końcówki setów po gonieniu wyniku bardzo budują drużynę mentalnie i wierzę, że zaprocentuje to w przyszłości. Na pewno nie zamierzamy się poddawać, tylko konsekwentnie będziemy robili swoje. Ciężko trenujemy i dbamy o to, żeby drużyna była jednością, a wtedy na pewno przyjdą efekty. Potrzeba tylko cierpliwości - powiedział trener Necka Augustów, Dima Skoryy.

Po tej porażce KS Necko Augustów ma na swoim koncie cztery punkty i zajmuje na 12. miejsce w tabeli PLS 1. Ligi. Z kolei Nowak-Mosty MKS Będzin zgromadził pięć punktów i awansował na 10. pozycję. Liderem jest GKS Katowice, który co prawda wygrał do tej pory wszystkie cztery mecze, ale w sobotę stracił pierwszy punkt, pokonując dopiero po tie-breaku KKS Mickiewicz Kluczbork. W związku z tym katowiczanie mają na koncie jedenaście "oczek". Z kolei ekipa z Kluczborka to najbliższy rywal Necka Augustów. Spotkanie odbędzie się na terenie rywali w sobotę, 11 października, o godzinie 18.00.

PLS 1. Liga - 4. kolejka, 5 października (niedziela):
Nowak-Mosty MKS Będzin - KS Necko Augustów 3:2 (25:27, 25:16, 25:23, 23:25, 15:7)

Nowak-Mosty MKS Będzin: Tomasz Polczyk (27), Patryk Szwaradzki (27), Maciej Ptaszyński (22), Mariusz Połyński (7), Artur Ratajczak (3), Jakub Sadkowski (1), Mateusz Szpernalowski (1), Ryszard Sałata, Miłosz Wróbel, Radosław Puczkowski, Dawid Gruszczyński, Kacper Wnuk, Maciej Nowowsiak (L), Maciej Sas (L).

KS Necko Augustów: Filip Jarosiński (22), Kacper Taudul (16), Damian Baran (10), Łukasz Rudzewicz (9), Oleg Krikun (7), Kamil Kulbacki (5), Konrad Buczek (1), Piotr Łukasik, Jakub Krupiński (L), Radosław Sterna, Jakub Cholewiński, Maksymilian Opioła (L), Patryk Rodek, Jakub Konieczny.

MVP: Tomasz Polczyk (Nowak-Mosty MKS Będzin)

Maciej Frąckiewicz - KS Necko Augustów


Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie duże

Temperatura: 0°C Miasto: Augustów

Ciśnienie: 1009 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Reklama
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 1
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 2
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 3
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 4
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 5
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 6
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 7
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 8
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 9
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 10
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 11
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 12
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 13
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 14
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 15
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 16
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 17
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 18
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 19
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 20
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 21
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 22
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 23
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 24
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 1Strona nr 1
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 2Strona nr 2
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 3Strona nr 3
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 4Strona nr 4
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 5Strona nr 5
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 6Strona nr 6
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 7Strona nr 7
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 8Strona nr 8
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 9Strona nr 9
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 10Strona nr 10
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 11Strona nr 11
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 12Strona nr 12
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 13Strona nr 13
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 14Strona nr 14
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 15Strona nr 15
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 16Strona nr 16
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 17Strona nr 17
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 18Strona nr 18
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 19Strona nr 19
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 20Strona nr 20
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 21Strona nr 21
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 22Strona nr 22
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 23Strona nr 23
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 24Strona nr 24
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Prince - Niccolo MachiavelliTreść komentarza: Sensacyjne i jednocześnie bardzo interesujące wiadomości docierają wprost z trzewi monumentalnego ratusza. Podobno burmiszcz Karolczuk rozważa likwidację etatu jednego ze swoich zastępców, żeby za trzy lata obwieścić mieszkańcom Augustowa, iż wygenerował z tego tytułu ponad pół miliona złotych oszczędności na remont mola Radiowej Trójki. Smaczku, a może nawet specyficznej pikanterii dla tej arcyciekawej rozgrywki kadrowej burmistrza Karolczuka dodaje pogłoska, iż likwidacja nie będzie dotyczyła etatu drugiego zastępcy jaśnie nam panującego burmistrza Karolczuka, lecz - SENCASJA - pierwszego zastępcy, czyli głównego fejsbukowo-emotkowego infantylisty - arywistycznie makiawelistycznego propagandysty i osobistego impresario naczelnego ratuszowego żałosnego kabotyna.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 07:54Źródło komentarza: Molo coraz gorzej wygląda (zdjęcia)Autor komentarza: Prawie milion złotych niestety został już przepalony, ale ponad pół miliona można jeszcze uratować przed etatowo-kumoterskim marnotrawstwemTreść komentarza: Podobno burmistrz Karolczuk poważnie zaczął rozważać likwidację utworzonego przez siebie cztery lata temu etatu drugiego zastępcy burmistrza Augustowa, żeby za trzy lata móc wykazać oszczędność z tego tytułu na kwotę grubo ponad pół miliona złotych i z tych oszczędności sfinansować na koniec swojej kadencji remont i modernizację zbutwiałego mola Radiowej Trójki. Niebawem przekonamy się, czy burmistrz Karolczuk rzeczywiście postanowił w końcu zawrócić z drogi kumoterskiego drenowania miejskiego budżetu etatem swojego drugiego zastępcy, czy jednak pozostanie na obranym cztery lata temu kursie kumotersko-kadrowej niegospodarności.Data dodania komentarza: 24.11.2025, 23:35Źródło komentarza: Petycja mieszkańców ulicy NadrzecznejAutor komentarza: KoleżankaTreść komentarza: Gdzie Waldemar czyta ? , jak on na sesji to śpi , jak Kaczyński w sejmieData dodania komentarza: 24.11.2025, 21:11Źródło komentarza: Radni narzekają na brak zaproszeńAutor komentarza: AndrzejTreść komentarza: Ja to tylko czekam ja wstawia te progi zwalniające i wicestarosta i kierownikiem komunikacji będą się tym chwalić że to ich sukcesData dodania komentarza: 24.11.2025, 21:09Źródło komentarza: Petycja mieszkańców ulicy NadrzecznejAutor komentarza: leśny ludekTreść komentarza: Ledwo śnieg spadł i wyścigi na nowo oraz kręcenie się po parkingu na Kauflandzie. Policji jak nie było tak nie ma.Data dodania komentarza: 24.11.2025, 19:19Źródło komentarza: Petycja mieszkańców ulicy NadrzecznejAutor komentarza: Fotoradary + progi spowalniające = zwiększenie bezpieczeństwa użytkowników drogiTreść komentarza: Progi spowalniające ustawione co 150 m to raczej przerost formy nad treścią, ale na pewno występuje zasadność wykonania co najmniej kilku dodatkowych progów spowalniajacych, szczególnie zlokalizowanych w miejscach przejścia dla pieszych. Fotoradary w połączeniu z progami spowalniającymi skutecznie załatwią przedmiotową sprawę i w znacznym stopniu wyeliminują nagminne przekraczanie prędkości przez kierowców-piratów (potencjalnych zabójców drogowych) nie stosujących się do przepisów ruchu drogowego obowiązujących na ulicy Nadrzecznej.Data dodania komentarza: 24.11.2025, 16:54Źródło komentarza: Petycja mieszkańców ulicy NadrzecznejAutor komentarza: oolooTreść komentarza: Dlatego taki opór w sprawie monitoringu miasta. Po co? Jeszcze ktoś ze znajomych wpadnie. Większość to szlachta od szlachtowania świń zapewne. Co się dziwić. Patologia i margines..Data dodania komentarza: 24.11.2025, 16:03Źródło komentarza: Petycja mieszkańców ulicy NadrzecznejAutor komentarza: oolooTreść komentarza: Podobno to kąpielisko bliżej przedszkola, przeznaczone jest dla morsów z uwagi na wiszące nad wodą kable elektryczne dla niepoznaki lekko przysypane ziemią. Zapewne to będzie podgrzewane "Jacuzzi Misia" na miarę możliwości NM. 🤣😂🫣😁Tragedia..Data dodania komentarza: 24.11.2025, 15:57Źródło komentarza: Molo coraz gorzej wygląda (zdjęcia)Autor komentarza: Dura lex, sed lexTreść komentarza: Może lepiej postawić fotoradary na ulicy Nadrzecznej? Gmina zarabiałaby przy okazji pokaźne kwoty ściągając opłaty za mandaty z potencjalnych zabójców oszołomów-piratów drogowych, szczególnie swawolących w okresie wakacyjnym. W Europie Zachodniej na ulicach położonych na osiedlach, gdzie występuje ograniczenie prędkości do 50 km lub 30 km nie ma zmiłuj z marginesem przekroczenia prędkości. Miejscowi kierowcy nie marudzą i grzecznie stosują się do znaków ograniczenia prędkości. W przeciwnym razie delikwent płaci kilkadziesiąt euro, nawet za przekroczenie prędkości o kilka kilometrów. Niestety polskie społeczeństwo co do zasady jest oporne na przestrzegania prawa. To chyba mentalna pozostałość po pańszczyźnie przez kilkaset lat ćwiczonej na polskim chłopstwie przez feudałów częstokroć wywodzących się z polskiej szlachty, a ostatecznie tragicznego losu Polski wskutek dojmującego liberum veto doprowadzającego finalnie Rzeczpospolitą Obojga Narodów do upadku po III rozbiorze Polski i zniewolenia jej obywateli na 123 lata.Data dodania komentarza: 24.11.2025, 15:28Źródło komentarza: Petycja mieszkańców ulicy NadrzecznejAutor komentarza: Po prostu PiS-owskie standardyTreść komentarza: Z mola Radiowej Trójki korzystają mieszkańcy Augustowa i przyjezdni, więc nie ma chyba większego problemu, że wygląda jak siedem nieszczęść. Najważniejsze, że burmiszcz Karolczuk wraz ze swoimi dwoma zastępcami mogą urzędować w przytulnie drogocennym gniazdku - monumentalnym, wyremontowanym za kilkanaście milionów ratuszu otrzymując kosmiczne jak na ich działalność uposażenia, którymi przy okazji uszczuplają miejski budżet kwotą blisko milion złotych rocznie mogą. W bonusie za swoje dyletanctwo i "osiągnięcia" zmaterializowne pozyskaniem ZERA złotych z Funuszy Norweskich i Szwajcarskich niedawno zadecydowali o woli jazdy usportowioną (fela, moc, zawieszenie, napęd, wyposażenie wnętrza itp.) służbową, nowiuteńką limuzyną z napędem na cztery koła kupioną za kilkaset tysięcy złotych z miejskiej kasy, czyli za publiczne pieniądze. Zbigniew Z. z kompanami z ziobrowego gangu miał swój fundusz niesprawiedliwości, Mateusz M. ze swoimi "harcerzami" miał setki milionów defraudowanych z RARS, więc ratuszowa trójca jeźdźców augustowskiej apokalipsy w ramach naśladownictwa wdrażała i nadal uskutecznia standardy swoich PiS-owskich mentorów od niebywale kreatywnego gospodarowania środkami publicznymi drenującego setkami milionów złotych budżet państwa.Data dodania komentarza: 24.11.2025, 13:55Źródło komentarza: Molo coraz gorzej wygląda (zdjęcia)Autor komentarza: ciekawyTreść komentarza: Ci leśnicy nie mają cywilnych ubrań??? To ten leśnik jest w pracy służbowej czy na sesji?? Na sesję nie został wybrany jako leśniczy tylko jako osoba cywilna.Data dodania komentarza: 24.11.2025, 12:39Źródło komentarza: Petycja mieszkańców ulicy NadrzecznejAutor komentarza: GargamelTreść komentarza: Zdaję się, że petycja jest zupełnie nieprzemyślana. Chyba mieszkańcy nie wiedzą jak uciążliwe będą te progi i ile narobi hałasu przejeżdżanie przez nie. Ciekawy też jestem czy przez progi rozmieszczone co 150m, będzie się w ogóle opłacało wypuszczanie spycharki na śniegu nasypie.Data dodania komentarza: 24.11.2025, 12:23Źródło komentarza: Petycja mieszkańców ulicy NadrzecznejAutor komentarza: TitanicTreść komentarza: To czemu powiat nie dofinansuje remontu? A nie, nie ma czasu się tym zająć, bo baluje na potęgę. Impreza, dżampreza, śniadania, obiady, pogadanki, konferencje......co by tu jeszcze wymyślić, gdzie się najeść za nie swoje pieniądze.Data dodania komentarza: 24.11.2025, 09:03Źródło komentarza: Molo coraz gorzej wygląda (zdjęcia)Autor komentarza: Kolega .Treść komentarza: Do wyborcy .Nie tylko Pan starosta czysta z kartki , Waldemar Jedliński też, na dodatek jeszcze się,,pulta,,i większości nie na temat.Data dodania komentarza: 24.11.2025, 06:28Źródło komentarza: Radni narzekają na brak zaproszeńAutor komentarza: Retrospekcja, czyli standardy wierchuszki PZPR uskteczniane w AugustowieTreść komentarza: Działalność trójcy augustowskich burmistrzów Karolczuka, Chodkiewicza i Sieczkowskiego jest ewidentnie powinowata dla wysokich funkcyją aparatczyków PZPR z czasów głębokiej komuny. Naszomiastowe kacyki uwili sobie przytulne gniazdko z mega pokaźnymi uposażeniami w monumentalnym ratuszu, nomen omen po zlikwidowanej szkole w "rozwijającym" się wstecznie od dekady Augustowie. Natomiast mieszkańcom Augustowa serwują spacerowanie po zaniedbanym, zbutwiałym molo Radiowej Trójki, wysokie opłaty za energię cieplną, wodę, ścieki i wywóz odpadów oraz "warszawskie" ceny biletów za korzystanie z basenu, który z zewnątrz nie wygląda dużo lepiej, niż molo Radiowej Trójki. Na dokładkę mieszkańcy Augustowa korzystający z tegoż komunalnego basenu z drogimi wejściówkami w ubiegłym roku zostali potraktowani płatnym parkingiem. Wyliczając dalej, ratuszowi gamonie kilka lat temu fundując sobie za kilkanaście milionów złotych z publicznych pieniędzy megalomański ratusz, bez większych skrupułów pracowników MOPS i interesantów (mieszkańców Augustowa) przenieśli do niewyremontowanego budynku po byłym "Domu Partii", z którego sami czym prędzej dali drapaka do nowego magistratu. Naprawdę te lamusy mają tupet nie od parady. Ciekawe, kiedy mieszkańcy Augustowa otrząsną się wreszcie z populistycznego fetoru, którym zostali otumanieni deklamacjami wierchuszki naszomiastowych arywistów: żałosnego kabotyna, makiawelistycznego kuglarza i zakapućkanego pieniacza lubującego się swego czasu w żenująco infantylnym bełkocie podczas atakowania byłego starosty oraz kompulsywnym wypinaniu się do fotek przy okazji wszelkiej maści miejskich imprez?Data dodania komentarza: 23.11.2025, 23:12Źródło komentarza: Molo coraz gorzej wygląda (zdjęcia)Autor komentarza: 🤡👺👹📉🛖🏚🙊🙉🙈Treść komentarza: 4 in 1, czyli są cztery kąpieliska widmo na jednym zbutwiałym molo Radiowej Trójki. Coś w podobie dzieje się w miejskim ratuszu, tylko że tam jest trzech dyletantów, kompulsywnie markierantujących burmistrzów, którzy robią dla rozwoju Augustowa i w interesie lokalnej społeczności dużo mniej, niż gdyby burmistrzem był jeden, ale kompetentny i skuteczny samorządowiec z krwi i kości, chociażby emerytowany Leszek Stanisław Cieślik.Data dodania komentarza: 23.11.2025, 20:18Źródło komentarza: Molo coraz gorzej wygląda (zdjęcia)Autor komentarza: bierzecie pieniądze i nic nie robicieTreść komentarza: Czy pan Poskrobko wiezie dziurawe skarpety do Nowinki? Proszę go o to zapytać. A radni? bo jakoś nikogo nie interesuje ten temat (może poza panią Przekop) gdzie wyrzucają podarte gacie i dziurawe skarpety? Do ścieci czy do pieca? Może wreszcie weźmiecie się do roboty!!!!!Data dodania komentarza: 23.11.2025, 18:59Źródło komentarza: Z Augustowa do Nowinki. Dlaczego?Autor komentarza: Kto nami rządziTreść komentarza: Kolejki gondolowe powinny łączyć poszczególne dzielnice tej metropolii. Śródmieście z BATem, Wypusty z ulicą Derak. Zróbcie tak to będzie hit.Data dodania komentarza: 23.11.2025, 18:52Źródło komentarza: Molo coraz gorzej wygląda (zdjęcia)Autor komentarza: i to podświetlane kąpieliskaTreść komentarza: tam są aż 4 kąpieliska podobnoData dodania komentarza: 23.11.2025, 18:46Źródło komentarza: Molo coraz gorzej wygląda (zdjęcia)Autor komentarza: "Beautiful" pier Radio Three in Augustow invites you!!!🤡👺👹🙈🙉🙊Treść komentarza: Trójca ratuszowych niewydarzonych gamoni zaprasza wszystkich mieszkańców Augustowa i odwiedzających wyludniający się w szybkim tempie królewski gród nad Nettą do odwiedzenia głównej atrakcji Augustowa i jednocześnie jednego z największych molo w Polsce, czyli na "beautiful" molo Radiowej Trójki, na którym poza niezapomnianymi wrażeniami estetycznymi implikowanymi zmysłem wzroku intensywnie podrażnionym "wyszukaną" strukturą molekularną powłoki zewnętrznej tej dogłębnie zmurszałej budowli, nomen omen komunalnego obiektu użyteczności publicznej, można dodatkowo poczuć się niczym linoskoczek chyboczący na cienkiej linie nad przepaścią.Data dodania komentarza: 23.11.2025, 10:58Źródło komentarza: Molo coraz gorzej wygląda (zdjęcia)
Reklama