Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 17 marca 2026 19:30
Reklama

Poseł Zieliński o sytuacji Augustowa

Podziel się
Oceń

Poseł na Sejm RP Jarosław Zieliński gościł na sesji rady powiatu augustowskiego odbywającej się 29 grudnia. Parlamentarzysta wygłosił dłuższe przemówienie, w którym poruszył kwestie dotyczące m.in. Augustowa, naszego powiatu i okolic, ze szczególnym uwzględnieniem planów budowy drogi ekspresowej Białystok-Augustów-Suwałki. Poseł Zieliński zabrał również głos w dyskusji. Polemizował z radnym ugrupowania Nasze Miasto Michałem Kotarskim, w bardzo szeroko omawianej sprawie ostatnich tygodni, związanej z pismem przekazanym do Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska przez miasto. Z pisma miało wynikać, że należąca do powiatu ulica Kościelna jest w istocie ulicą miejską. Radny tłumaczył to omyłką pisarską. Poseł apelował, by nie bagatelizować tej sprawy, a wprowadzenie RDOŚ w błąd określił bardzo poważnym problemem. Dodał, że cała procedura powinna być uchylona.
Poseł Zieliński o sytuacji Augustowa
Na zdjęciu: starosta augustowski Jarosław Szlaszyński i poseł Jarosław Zieliński.

Autor: Autor zdjęcia: Przegląd Powiatowy, Dziennik Powiatowy.

Poseł Jarosław Zieliński o sytuacji z RDOŚ:

Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Całe wystąpienie posła Zielińskiego na sesji:

Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.


Napisz komentarz

Komentarze

sum 05.01.2023 13:09
Panie Pośle, dlaczego widząc takie anomalia w sprawowaniu władzy przez NM nie można użyć politycznego nacisku na ta grupę bałaganiarzy. Ma Pan przecież kompetencje polityczno/prawne aby temu zaprzestać. Mieszkańcy mogą tylko cierpliwie czekać do wyborów a szkody narastają codziennie.

Bądźmy ostrożni w zachwycie nad obietnicami PiSu 05.01.2023 07:46
Pan Zieliński doskonale wie, że budowa dwóch tras szybkiego ruchu , właściwie obok siebie jest nierealna finansowo, dlatego ostrożnie wypowiadał obietnice że S-ka na pewno będzie biegła przez Augustów a nie przez Mońki. Projekt główny od samego początku zakładał połączenie Via Karpatia z Via Baltica w okolicach Ełku i tak będzie zrealizowany. Na ten odcinek są przeznaczone pieniądze z UE i pohukiwanie że żaden "niemiec" nie będzie nam dyktował gdzie mają przebiegać drogi "narodowe" Polaków jest trochę śmieszne . Wiadomo że rozpoczął się rok wyborczy a że nasze tereny są ważnym bastionem PiSu to i najjaśniejsze słońce w osobie prezesa odwiedziło Suwałki a i pan Zieliński będzie nas co jakiś czas nawiedzał obiecując wszystko , abyśmy tylko głosowali na PiS. Trasa typu "S" z Białegostoku przez Augustów do Raczek być może powstanie ale nie teraz ale obiecywać można a nawet trzeba bo dawanie nadziei ma swoją cenę przy urnie wyborczej. Niestety, plan budowy dróg pod sprzęt wojskowy przebiega przez nasze miasto i S16 z południową obwodnicą Augustowa zostanie zrealizowany i w tym kontekście możemy się spodziewać szybszej drogi z Białego. Nie można mówić że nie po to się buduje drogi aby jeździły po nich pojazdy wojskowe. Działania wojenne mamy tuż za miedzą i nikt nie wie jak one się rozwiną , zwłaszcza że żyjemy w newralgicznym punkcie UE . Znane przysłowie mówi „Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny” a niestety przez ostatnie lata obecnie rządzący wykazali się daleko idącą indolencją w tym temacie. I tak na koniec, dobrze że w USA nie wygrał Trump bo nasze dywagacje odnośnie przebiegu dróg byłyby już tylko wspomnieniem że kiedyś mieliśmy takie marzenia. Co robi Putin w Ukrainie wszyscy widzą i nie miejmy złudzeń że na tym by nie poprzestał gdyby w USA rządził Trump a UE się rozpadła . Żadne płoty, druty , pohukiwania nie powstrzymałyby go przed aneksją naszej Ojczyzny. Do tej pory bolszewicy nie mogą się z tym pogodzić z odzyskaniem Niepodległości przez Polskę w 1989 roku a tylko zjednoczeni w UE , NATO i w sojuszu z USA pod przywództwem Bidena damy kremlowskim Orkom odpór.

obiektywna 05.01.2023 11:00
Czytam i oczom nie wierzę. Komu ty wciskasz ten kit.".. Znane przysłowie mówi „Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny” a niestety przez ostatnie lata obecnie rządzący wykazali się daleko idącą indolencją w tym temacie" Przecież to władze KO likwidowały jednostki wojskowe, najbliższą w Suwałkach i to dopiero była indolencja. Tusk wychwalał pod niebiosa Putina i zgodnie z linią polityczną Merkel podpisywał wieloletnie umowy gazowe z ruskami i zamykał polskie kopalnie węgla i to była indolencja. Nie jestem politykiem ale PiS zrealizował swoje obietnice w przeciwieństwie do KO, która mnie i moich najbliższych oszukała. Dlatego wierzę, że droga szybkiego ruchu z Augustowa do Białego powstanie , chyba, że do władzy dojdzie KO i zablokuje finansowanie jej z funduszy krajowych.

Po 8 latach pisowskich kłamstw i złodziejstwa wciąż wina Tuska 07.01.2023 19:04
Sorry, ale tego co pisze "obiektywna" nie da się ni jak skomentować ?‍♂️?‍♂️???.

Fan 05.01.2023 00:09
Dwóch Jarosławów, dwóch wybitnych polityków i mężów stanu. Aż chciałoby się parafrazować znane zawołanie i wykrzyczeć z całych sił hasło JAROSŁAW, JAROSŁAW, AUGUSTÓW ZBAW, AUGUSTÓW ZBAW!

Herodot 05.01.2023 01:09
W Augustowie jest już co najmniej trzech wybitnych "zbawców" à la trypel trojański: Mniron Nieporadny, Felippe Pokrętny i Sławoj Siepacz vel Arywista. Większych psujów Augustów nie doświadczył w swej kilkusetletniej historii.

nie jarosław 05.01.2023 05:59
Dwóch to u nas i trzeci ogólnopolski!!! Daj dziecku na imię Jarosław a wyrośnie na męża stanu jak czwarty Jaroław .......Gowin hehehe....

Tylko wielkie głowy .... 05.01.2023 08:24
Nie odwracaj uwagi od "sukcesów" Naszego Miasta bo usprawiedliwianie niekompetencji urzędników miejskich przez jednego z nich, że to tylko zwykła omyłka pisarska jest śmieszne! Zawłaszczenie ulicy i zmiana nazwy tej ulicy nie jest omyłką pisarską! Cała ta gó**oburza z pomnikiem kasztanowym jest odwróceniem uwagi od niepowodzeń, niekompetencji ekipy naszomiastowych mądrali na czele z 3 (trzema) burmistrzami! Nie rozumiem tych zapędów naszomiastowych do rządzenia wszystkimi instytucjami w Augustowie. Radzę zacząć naprawiać świat od siebie !

Geniusz 05.01.2023 09:51
Chyba raczej MIROSLAW.

Poseł rozstawił ichniomiasowych po kątach 04.01.2023 17:43
Nie jestem sympatykiem partii PIS, ale muszę oddać, iż poseł Zieliński wypowiedzią popełnioną podczas sesji Rady Powiatu, w miarę merytorycznie i jak na polityka dość syntetycznie wyjaśnił i uzasadnił swój pogląd na niektóre działania podjęte przez obecny rząd, a przy okazji jednoznacznie wskazał dla naszomiastowej ekipy ratuszowych dyletantów i niedowartościowanych karierowiczów, gdzie jest ich miejsce w szeregu. P.S. Nieporadny kabotyn z ichniomiastową ekipą odesłani do kąta na woreczki z grochem...

Senator 04.01.2023 19:24
To prawda. Nic dziwnego, że to polityczne ugrupowanie miejskie nie lubi Pana posła, bo ma on nad nimi ogromną przewagę merytoryczną.

haha 04.01.2023 23:52
Nad nimi to nietrudno o jakąkolwiek przewagę.

ooloo 04.01.2023 19:36
Również nie jestem sympatykiem "jedynej słusznej mafii", niemniej jednak zgadzam się z Tobą. Tych kabotynów trzeba walić ostro po ......, bo mają już tak nawalono pod deklami, że strach wodę spuszczać.

Sprawiedliwy 05.01.2023 07:29
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem - bo o ile PiS ze swoją polityką działa na szkodę kraju tak tu dosadnie i bez ceregieli skwitowane zostało postępowanie NM. Mam nadzieję, że ta sprawa nie zostanie zamieciona pod dywan a osoby które popełniły tę opinię do RDOŚ zostaną ukarane z kierowniczką wydziału jak i samym Sławojkiem na czele.

Mieszkaniec 04.01.2023 15:59
Dziękuję Panie Pośle, że mówi Pan zgodnie z testamentalną zasadą: "Niech wasza mowa będzie: tak, tak; nie, nie". Uważam, że ma Pan bardzo sprawiedliwy osąd dotyczący naszych lokalnych spraw.

zachmurzenie duże

Temperatura: 7°C Miasto: Augustów

Ciśnienie: 1027 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 1
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 2
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 3
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 4
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 5
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 6
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 7
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 8
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 9
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 10
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 11
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 12
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 13
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 14
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 15
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 16
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 17
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 18
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 19
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 20
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 21
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 22
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 23
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 24
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 1Strona nr 1
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 2Strona nr 2
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 3Strona nr 3
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 4Strona nr 4
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 5Strona nr 5
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 6Strona nr 6
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 7Strona nr 7
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 8Strona nr 8
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 9Strona nr 9
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 10Strona nr 10
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 11Strona nr 11
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 12Strona nr 12
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 13Strona nr 13
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 14Strona nr 14
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 15Strona nr 15
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 16Strona nr 16
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 17Strona nr 17
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 18Strona nr 18
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 19Strona nr 19
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 20Strona nr 20
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 21Strona nr 21
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 22Strona nr 22
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 23Strona nr 23
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 24Strona nr 24
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Tadeusz JaworskiTreść komentarza: byłbym ostrożny w twierdzeniu , że "to goście z Białegostoku" Podobno najwięcej turystów mamy (wg ostatnich ankiet) z Niemiec. Też jestem w szoku. Ale jeśli chodzi o zwykłe chamstwo to nie ważne skąd , ale bywa wszędzie. Jeśli zaś chodzi o tego eksperta to mam pytanie, czy to ten Pan, co opracowywał dla MOPS-u Strategię Walki z Uzależnieniami ?Data dodania komentarza: 17.03.2026, 16:40Źródło komentarza: Nocny alkohol w Augustowie. Między zdrowym rozsądkiem a wielką kasąAutor komentarza: PiotrekTreść komentarza: Kiedy przeprosisz Jarosława?Data dodania komentarza: 17.03.2026, 16:18Źródło komentarza: Mieczysław Sobolewski nie zgadza się z decyzją burmistrza (video)Autor komentarza: BraunTreść komentarza: a co ma się rozwijać za pis? to wszystkie instytucje maja służyć żeby pis się rozwijał tzn. zdobywał głosy - poszczególni krzykacze.. a potem to wszystko pada jak bankrut, pracownicy tracą pracę i mają pretensję do nie wiadomo kogo a powinni mieć do pis... ale ten czas nastąpi ...Data dodania komentarza: 17.03.2026, 15:11Źródło komentarza: Mieczysław Sobolewski nie zgadza się z decyzją burmistrza (video)Autor komentarza: MieszkankaTreść komentarza: Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.Data dodania komentarza: 17.03.2026, 14:27Źródło komentarza: Mieczysław Sobolewski nie zgadza się z decyzją burmistrza (video)Autor komentarza: RomaTreść komentarza: A jak tam w powiecie Panie Sobolewski ? Słuchy chodzą że szpital już nie rozwija się tak jak wcześniej no chyba że dotyczy to wynagrodzeń personelu medycznego , to prawda ? Ile stanowisk wzorem miasta Starostowie utworzyli dla swoich ? Niech już Pan zejdzie ze sceny bo więcej w tym szkody niż pożytku.Data dodania komentarza: 17.03.2026, 14:14Źródło komentarza: Mieczysław Sobolewski nie zgadza się z decyzją burmistrza (video)Autor komentarza: Właśnie takTreść komentarza: Pierwszy w kościele, jeszcze ostatnie rozdanie stypendiów, ale przykład to z tego pana żaden. Jak coś nie tak, to od razu zwolnienie dyscyplinarnie? Prawda? Pacjenta onkologicznego, bo przecież taki nie jest potrzebny? Tak, pani bezradny?Data dodania komentarza: 17.03.2026, 12:53Źródło komentarza: Mieczysław Sobolewski nie zgadza się z decyzją burmistrza (video)Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Panie Mieczysławie czas najwyższy zejść ze sceny i nie robić z siebie pośmiewiska ,poprzedniego starosta oszukałeśData dodania komentarza: 17.03.2026, 12:32Źródło komentarza: Mieczysław Sobolewski nie zgadza się z decyzją burmistrza (video)Autor komentarza: HahaTreść komentarza: burmistrz ma swojego kamerzystę,zastępcy swoich,Augustów tv jeszcze innych itd - i tak 9 osób ma co robićData dodania komentarza: 17.03.2026, 05:40Źródło komentarza: Zmiana planu dla Pawła Wnukowskiego, szefa PiS. Plan miejscowy szyty pod działkę politykówAutor komentarza: Nasze Miasto-PiS, czyli "Teraz insrybutorowo-jablonkowo-lipszczańska rodzina"☝️💪👉🤡👺👹🚀🛰🛸🥸🫵💸💰💰💰🤑👈🤝👏📉🏚🏚🏚Treść komentarza: Ważne, że na fb zastępcy Jerzego Filipa Chodkiewicza i w gazetce pod redakcją Mirosława Karolczuka jest "rozwój" Augustowa w wykonaniu Nasze Miasto-PiS. Oczywiście w realu rozwój jest wsteczny, znaczy się miasto pod auspicjami insrybutorowo-jablonkowo-lipszczańskich gamoni zaściankowieje, wyludnia się i brnie wprost ku całkowitej zapaści. No, ale to jest przecież mało istotne. Najważniejsze, że wszystko się zgadza w mediach społecznościowych okraszonych populistyczno-infantylnym bełkotem krętacza mrocznej triady i w topornie propagandowym żurnalu ratuszowego żałosnego kabotyna. Znaczy się miasto rozkwita niczym pryszcz na dupie.Data dodania komentarza: 16.03.2026, 20:22Źródło komentarza: Zmiana planu dla Pawła Wnukowskiego, szefa PiS. Plan miejscowy szyty pod działkę politykówAutor komentarza: oolooTreść komentarza: Panie Leszku. Sądziłem, że będąc "starym" wyjadaczem i byłym Posłem, ma Pan "cohones" i weźmie ster w swoje ręce i zapoczątkuje akcję rozliczania pisiarni w Augustowie. Mieszkańcy bardzo dużo Panu zawdzięczają w okresie prosperity i sądzę, że jako lokalny Mąż Stanu, nawet w tej chwili zainicjuje Pan (niczym Żurek czy Giertych) etap pociągnięcia co odpowiedzialności tych trzech watażków Gburmistrzowskich pod batutą Lipskiego. Na niego już chyba jest dość materiałów, aby klęknął przed Temidą, a reszta ugnie karki..Data dodania komentarza: 16.03.2026, 16:07Źródło komentarza: Czy Augustów może utracić status miasta uzdrowiska?Autor komentarza: anetaTreść komentarza: emeryci nie produkują śmieci tyle co rodziny z dziećmi ,wiem po swoim gospodarstwie, że pojemnik zabierany jest wypełniony 1/3 objętości. Plastików też mamy mało bo nie pijemy napoi z butelek, może warto zastanowić się nad zniżkami emerytom . Myć się muszą.Data dodania komentarza: 16.03.2026, 16:00Źródło komentarza: Mocny komentarz Mariana Dyczewskiego po sesji rady miejskiej w Augustowie (video)Autor komentarza: kandydat na sołtysa AugustowaTreść komentarza: czas w sensie zarządzania miastem jest bardzo dobry. 3 burmistrzów i 9 pracowników promocji -Augustów rozwija się jak nigdy dotądData dodania komentarza: 16.03.2026, 12:47Źródło komentarza: Zmiana planu dla Pawła Wnukowskiego, szefa PiS. Plan miejscowy szyty pod działkę politykówAutor komentarza: OooTreść komentarza: No! I czego tu Pan nie rozumie? A u nas powstanie kolejny pomost albo plac zabaw przy wiadomym przedszkolu! Na facebooku zobaczymy masę sukcesów (z czego 99,9% to i tak są obowiązki burmistrza a nie coś wyjątkowego)! Hasło wyborcze - Teraz rodzina! Teraz to przynajmniej widać czyja! A już be żartów - to mega smutne jak bardzo można zniweczyć możliwości rozwoju myśląc tylko o tu i teraz i utrzymaniu stołka. Miasto ze znacznie większym potencjałem niż Suwałki a zero aktywności rozwojowej w sensie długoterminowym. Tak słabego czasu w sensie zarządzania miastem - Augustów chyba nigdy nie miał!Data dodania komentarza: 16.03.2026, 10:45Źródło komentarza: Zmiana planu dla Pawła Wnukowskiego, szefa PiS. Plan miejscowy szyty pod działkę politykówAutor komentarza: pogonić ich trzebaTreść komentarza: są na stołkach tylko po to żeby pieniądze ciągnąć a nie pracować dla dobra mieszkańcówData dodania komentarza: 16.03.2026, 10:23Źródło komentarza: Zmiana planu dla Pawła Wnukowskiego, szefa PiS. Plan miejscowy szyty pod działkę politykówAutor komentarza: trzeba to zrobićTreść komentarza: Dopóki nie pojawi się temat referendum to nic się nie zmieni. To jedyna szansa nawet jeśli się nie uda, ale w świat pójdzie info o tym co dzieje się w Augustowie.Data dodania komentarza: 16.03.2026, 10:21Źródło komentarza: Zmiana planu dla Pawła Wnukowskiego, szefa PiS. Plan miejscowy szyty pod działkę politykówAutor komentarza: KinolTreść komentarza: Czytam o Suwałkach na WP. "Głównym celem modernizacji jest stabilizacja cen ciepła poprzez odejście od spalania węgla na rzecz biomasy (zrębków drzewnych). Dzięki temu miasto ograniczy koszty zakupu uprawnień do emisji CO2 - Przybliżamy się do momentu, w którym Suwałki staną się miastem niemal samowystarczalnym energetycznie - informuje Marcin Bonisławski, zastępca Prezydenta Suwałk. - Docelowo zapotrzebowanie na węgiel w suwalskim systemie spadnie do poziomu zaledwie 10 proc. w skali roku, a energia elektryczna będzie produkowana w 100 proc. bez udziału węgla. Inwestycja realnie wpłynie na jakość powietrza. Dotychczasowe działania PEC pozwoliły już na redukcję emisji pyłu o 90 proc., związków siarki o 60 proc. oraz tlenków azotu o 30 proc". Czytam o Augustowie i niedobrze mi się robi. Arogancja urzędnicza. Jakieś układy, koszachty, itd. Głupie uchwały np. śmieciowe. Fajskuki i dziecinada. Suwałki rozbudowują się, inwestuja, pięknieją. W Augustowie, mam takie wrażenie, zajęciem urzędników, radnych itd. jest działanie aby mieszkańcom było jak najgorzej, dbają tylko o własne korzyści.Data dodania komentarza: 16.03.2026, 08:39Źródło komentarza: Zmiana planu dla Pawła Wnukowskiego, szefa PiS. Plan miejscowy szyty pod działkę politykówAutor komentarza: JAN OszczędnyTreść komentarza: a ja nie rozumiem: czy rolą KIEROWNIKA WYDZIAŁU URZEDU MIASTA jest biegać w sweterku z komórką za burmistrzem na miejskich imprezach? Później pół dnia montowanie tych tiktoków? Od tego jest KIEROWNIK i jego pobory? Podobnie przyjrzałbym się dniu pracy KIEROWNIKOWI WYDZIAŁU KOMUNIKACJI? Po co te stanowiska? tylko dla poborów?Data dodania komentarza: 16.03.2026, 08:11Źródło komentarza: Zmiana planu dla Pawła Wnukowskiego, szefa PiS. Plan miejscowy szyty pod działkę politykówAutor komentarza: Marzyciel .Treść komentarza: Do marszałka. No kto wie kto wie w królowym moście powstało państwo, to i w Lipsku może powstać sejm , no i dopiero będzie się działo, Wnukowski marszałkiem starosta prezydentem ,ele kto ministrem finansów.?????Data dodania komentarza: 16.03.2026, 07:36Źródło komentarza: Zmiana planu dla Pawła Wnukowskiego, szefa PiS. Plan miejscowy szyty pod działkę politykówAutor komentarza: Wierny czytelnik .Treść komentarza: Panie redaktorze, gratuluję i proszę o więcej, takim gościom trzeba patrzeć na rączki i pisać.Data dodania komentarza: 16.03.2026, 06:27Źródło komentarza: Zmiana planu dla Pawła Wnukowskiego, szefa PiS. Plan miejscowy szyty pod działkę politykówAutor komentarza: marszałekTreść komentarza: Pan Wnukowski ma szanse zostać posłem wiejsko-miejskim w Lipsku o ile tam Sejm miejsko-gminny powstanie.Data dodania komentarza: 16.03.2026, 06:05Źródło komentarza: Zmiana planu dla Pawła Wnukowskiego, szefa PiS. Plan miejscowy szyty pod działkę polityków
PRZECZYTAJ
Reklama