Baza nabiera kształtów

  • 15.05.2019, 06:59
  • Jolanta Wojczulis
Były kontrowersje wokół przetargu, potem niejasności co do projektu, były problemy z podpisaniem umowy, narzekano też na horrendalne koszty inwestycji, mimo tych przeszkód budowa bazy kajakowej trwa i według naszych informacji, na razie ma się dobrze. Środowisko sportowe się cieszy, że będzie miało nowy obiekt, jednak są też tacy, którzy twierdzą, że to bardzo nietrafiona inwestycja.

dziennikpowiatowy.pl Augustów

Dalsza treść artykułu jest dostępna  po wykupieniu subskrypcji.

Jesteśmy portalem niezależnym. Zbieramy dla Was najświeższe i najlepsze informacje.

Jeśli chcesz być najlepiej poinformowany wykup subskrypcję.

Co się dzieje w Augustowie i powiecie?  dziennikpowiatowy.pl daje odpowiedzi: sprawdzone wiadomości z pierwszej ręki,


Dostępne plany subskrypcji:

 

 

-> miesięczna - cena od 17,90 zł

-> roczna - cena od 160,00 zł

 

 

 

 

Komentarze (6)

sportowiec
sportowiec 15.05.2019, 12:34
Żeby jeszcze trenerem był Pan Siemion... wtedy kajaki miały swój okres.. Twardowski, Dzieniszewska no i oczywiście Markiewicz. Szkoda , że miasto zamiast inwestować w sporty, które naprawdę mają sukcesy, pompują pieniądze w inwestycje, która nie ma szans się zwrócić, co z tego, że mamy baze , jeżeli nie możemy zorganizować zawodów na rzece , bo do tego nie ma u nas warunków. No , ale u nas zawsze są specjaliści, którzy widzą lepiej..
Sportowiec
Sportowiec 16.05.2019, 09:31
Dokładnie mówiłem o tym od dawna , ale wiadomo jak to działało , kolesiostwo. Pierwszeństwo mają koledzy władzy, a młodzież i dzieci są zawsze na drugim planie , może lepiej warto zainwestować chociażby w narciarzy wodnych, którzy zimą muszę jeździć trenować na Białoruś, a w składzie mają Mistrzów Europy , Polski , medalistow mistrzostw Świata. To tylko przykład, sportów w mieście jest dużo więcej a nie tylko marne kajaki i piłkarze po 50-tce zabierający miejsce dla młodych chlopakow
Były kajakarz
Były kajakarz 15.05.2019, 12:25
No tak a Suwałki stawiają największa halę w regionie i wprowadzają swoją drużynę do PlusLigi... Nasze miasto chyba zawsze będzie działało odwrotnie do logiki działań... Jeszcze wam się odbije ta cała inwestycja ... Są sporty, w których naprawdę są osiągnięcia w mieście , a kajaki skończyły się na Edycie i Marku (niestety...) , Oczywiście zasługują na nową siedzibę , ale proszę was.. może lepiej było część tych pieniędzy zainwestować w porządny sztab szkoleniowy (oprócz Pana Jurka, trenera z powołania) , bo teraz to marnie wygląda..
volley
volley 16.05.2019, 14:56
moim zdaniem w tej chwili to Miasto, Starostwo (w ogóle coś daje na sport ???) powinno zapewniać tylko infrastrukturę - boiska, baseny, warunki -do których co roku się dokłada... Jak sport jest niszowy to trudno łożyć kasę a jak marketingowy to powinni to sponsorować prywatni inwestorzy ( i jak wyhodują drugiego Messiego to niech na tym zarobią).. wykładanie pieniędzy których nie ma, na narty, kajaki, piłkę , siatkówkę w naszym mieście itp... jest bez sensu .Skoro sport jest taki ważny (mówię o innym etapie niż szkoła podstawowa i średnia i podstawy programowe) to niech łożą rodzicie i sponsorzy... bo płacić dla działaczy i trenerów za brak jakichkolwiek wyników? albo pieniądze uzależnić od wyników... Sam 30 lat temu grałem w piłkę w Sparcie i lepiej żebym się nie nie wypowiadał na co szły pieniądze....
Pytam
Pytam 15.05.2019, 20:20
No to pojechałeś z tym powołaniem..... Jak liczną grpę zawodników trenuje.? Ilu ?
Miasto daje pieniądze na ten klub i to duże. Czy ktoś pyta co za te pieniądze otrzymują mieszkańcy? Co na to zarząd Spatty? Czy ma jakiś plan rozwoju ? Odbudowy sekcji kajakowej?
Płynąć na fali u Edzi...
Płynąć na fali u Edzi... 15.05.2019, 18:18
Pana Jurka? A proszę powiedzieć jakież to sukcesy oprócz Edyty ma Jurek w ostatnich 10 latach??? Ilu wytrenował zawodników i z jakimi sukcesami? Ilu w ogóle zawodników Jurek obecnie trenuje w ramach tegoż swego powołania?

Pozostałe