Spotkanie komitetu społecznego gazyfikacji Augustowa (relacja video/ audio)

  • 07.02.2019, 22:00 (aktualizacja 07.02.2019, 22:48)
  • Bartosz Lipiński
Spotkanie komitetu społecznego gazyfikacji Augustowa (relacja video/ audio) Od lewej: Piotr Smoczek, Filip Chodkiewicz, Anna Kielich i Marian Dyczewski.
W czwartek, 7 lutego, odbyło się spotkanie komitetu społecznego gazyfikacji Augustowa. Oprócz organizatora Mariana Dyczewskiego uczestniczyli w nim zastępca burmistrza Filip Chodkiewicz, pełnomocnik burmistrza Anna Kielich i przedstawiciel jednej z firm zajmującej się podłączeniami gazowymi Piotr Smoczek. Podczas spotkania przedstawiono szczegółowe założenia do programu Airgustów oraz możliwości podłączenia pod ekologiczne źródła energii cieplnej mieszkańców. Na szczególną uwagę zasługiwać może wysoka frekwencja zainteresowanych augustowian podczas wydarzenia, którzy zadawali liczne pytania, jak również chętnie przyjmowali dokumenty do wypełnienia. Publikujemy relację video i audio z czwartkowego spotkania komitetu.

Bartosz Lipiński

Relacja video:

Cz. I:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Cz. II:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Cz. III:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Cz. IV::

loadingŁaduję odtwarzacz...

Cz. V:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Cz. VI:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Cz. VII:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Cz. VIII:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Relacja audio:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bartosz Lipiński

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
maniek
maniek 13.02.2019, 23:23
Gdzie sens i logika ? gazyfikacja dzielnicy , która jest najbliżej MPEC-u ? Widać że komuś na tym bardzo zależy ...
Zbulwersowany
Zbulwersowany 13.02.2019, 22:33
Przy temacie paliw i gazyfikacji Augustowa nasunęła mi się pewna refleksja , a mianowicie ceny benzyny i gazu na augustowskich stacjach paliwowych.Trzeba przyznać,że są one jak na to miasto przystało iście na królewską kieszeń.Poważnie zaś mówiąc ,ceny te biją rekordy i są niebotycznie wysokie,przekraczając wszystkie normy przyzwoitości.W sąsiednich miejscowościach cena litra benzyny jest o około 40 groszy niższa.Czy to zmowa lokalnych sprzedawców paliw żądnych szybkiego zysku i kto może temu przeciwdziałać ?
też
też 14.02.2019, 08:29
Pytanie retoryczne ...

Pozostałe