List mieszkańców Wilczej do Burmistrza Augustowa  

List mieszkańców Wilczej do Burmistrza Augustowa
Zarząd Społecznego Komitetu Budowy ulicy Wilczej w Augustowie zwraca się do Pana Burmistrza z następującymi pytaniami:

1.      Kto i w oparciu o jakie kryteria, a także na jakiej podstawie prawnej decyduje o kolejności budowy ulic w Augustowie, w odniesieniu do m.in. artykułu "Budujemy kolejne ulice we współpracy z mieszkańcami" zamieszczony w dn. 2017-02-24 na portalu Augustów24.pl. Proszę przede wszystkim odnieść się i wyjaśnić nam oraz innym mieszkańcom Augustowa dlaczego bardziej ważne od ulic położonych w centrum miasta Augustowa (np. ul. Wilcza), są ulice położone praktycznie poza miastem takie jak ul. Wojciech i ul. Sajenek.

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ćwok
Ćwok 12.10.2017, 10:53
Ta Wilcz, centrum Augustowa buahaaaaaa !!!!!!!!!!!!
o zgrozo
o zgrozo 8.03.2017, 17:52
I znowu cwaniaczek z PO próbuje wojenke zafundować miastu. Jakież to typowo platformerskie! Cieślik ustalił w piwnicy pływalni czy piwnicy hostelu?
Mieszkanka
Mieszkanka 12.03.2017, 20:07
Ścieżka rowerowa do Studzienicznej miała być "naaaaapewno" jesienią 2016 roku! Nie chce mi się już wymieniać co miało jeszcze być. Pewnie PO uniemożliwiło uzyskanie dofinansowania lub powiat !
WiR
WiR 13.03.2017, 15:44
Komus się daty pomylily, Jesienią 2016 był przetarg. Został rozstrzygnięty, nawet wycinka juz byla, a oddanie sciezki to jesien 2017. Termin niezmienny. Po co ludzi okłamywać?
Xyz
Xyz 8.03.2017, 00:13
Etyka w magistracie ! A kolejność budowy ulic.........no cóż wystarczy się rozejrzeć gdzie kto mieszka.
Korwin
Korwin 8.03.2017, 22:24
Wystarczyć spojrzeć w uchwałe PO i SLD która to kolejnośc budowy ulic w mieście ustaliła i teraz mamy tego efektypisałem o tym na blogu, który PO zresztą usnęło
BAU Driver
BAU Driver 8.03.2017, 21:19
To oświeć nas wszystkich kto z "elyt" "byznesmenów" i przedstawicieli "władzy" mieszka przy ulicach niedawno wyremontowanych lub w najbliższym czasie zostaną wyremontowane.
mieszkana
mieszkana 7.03.2017, 21:03
KOLESIOSTWO! Dlaczego najpierw zbudowana ścieżka do Sajenka a nie do Studzienicznej lub na Ślepsk?
asd
asd 8.03.2017, 11:30
A czemu najpierw do Ślepska czy Studzienicznej?
mieszkan
mieszkan 8.03.2017, 11:06
To inwestycja wojewódzka, część trasy Green velo. Augustów może co najwyżej podziękować, że powstała a nie jeszcze jakieś fochy robić. Wystarczy się odrobinę orientować, a nie od razu kolesiostwa doszukiwać.
Danny
Danny 8.03.2017, 19:35
Skoro wojewódzka, to czemu miasto przypisuje sobie zasługi? Cytuję z innego artykułu PP:
"Jak informuje magistrat w mieście powstało ponad 30 komitetów budowy ulic i niebawem ruszą jeszcze kolejne inwestycje. Będą to ulice Sajenek, Gwiezdna i Wojciech."
asd
asd 9.03.2017, 16:20
A co mają ulice do ścieżki rowerowej?
Danny
Danny 7.03.2017, 10:42
Może chodzi o to że bliższy sercom włodarzy miasta jest bieg wilczym tropem niż Wilczą ulicą? Taki peszek :)

Pozostałe