Dostawa gazu
Dostawa gazu
Dostawa gazu

Szczyt pudła dla II LO

Szczyt pudła dla II LO
Drużyna z II Liceum Ogólnokształcącego pozostawiła wszystkich w tyle i wywalczyła pierwsze miejsce w rozgrywkach Ligi Gminnej Piłki Siatkowej. Zwycięski team o nazwie „Więcej patosu” stanowili zarówno uczniowie jak nauczyciele II LO.

Rozgrywki Ligi Gminnej Piłki Siatkowej, zakończyły się w niedzielę, 26 lutego. Mecze w ramach ligi odbywały się w hali sportowej Gimnazjum w Janówce. W sumie rozegrano 12 spotkań. Bezkonkurencyjni okazali się siatkarze z drużyny „Więcej patosu”, którzy wygrali 11 meczy, zdobywając tym samym 32 punkty (na 36 możliwych). Zwycięską grupę z II Liceum Ogólnokształcącego w Augustowie im. Polonii i Polaków na Świecie, w  której solidarnie grali zarówno uczniowie jak i nauczyciele, tworzyli:  Radosław Harasim (kapitan, III c), Jakub Milewski (III b), Wojciech Czarniecki (III b), Tomasz Choroszewski (wicedyrektor szkoły), Maciej Banaszewski, Maciej Sieńkowski (ZST Suwałki) oraz Mateusz Jeleniewski (ACE). W kilku meczach drużynę wspomogli: Zbigniew Citko (nauczyciel religii), Adam Kurczyński(III b) oraz Karol Sokołowski (III c).

Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Na drugim stopniu podium obok zwycięskiej drużyny stanęli zawodnicy z OSP Jabłońskie, zaś na trzecim stopniu podium zespół Grabowa.

Gratulujemy i życzymy kolejnych takich tryumfów.

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe