Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Plenerowe rozrywki milusińskich

Plenerowe rozrywki milusińskich
Kierownictwo Osiedlowego Domu Kultury działającego przy Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie zadbało o najmłodszych mieszkańców naszego miasta w szczególnym dla nich dniu. 1 czerwca obchodziliśmy bowiem Dzień Dziecka, w związku z tym kolejnego dnia ODK zaprosił wszystkie dzieci na imprezę plenerową.

 

Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Jolanta Wojczulis

Dzieci, które w sobotę, licznie zebrały się na boisku Spółdzielni Mieszkaniowej nie narzekały na nudę. Amatorzy wrażeń z wypiekami na twarzach zjeżdżali z dmuchanej zjeżdżali, mali artyści sprawdzali się w konkursie plastycznym, a pasjonaci tańca chętnie wirowali wraz z innymi dziećmi. Każdy z milusińskich znalazł coś dla siebie i miło spędził czas w tym szczególnym dla nich dniu.

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe