Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Wodociągi znów szukają prezesa

Wodociągi znów szukają prezesa Archiwum PP
Prezes newralgicznej z punktu widzenia mieszkańców spółki Wodociągi i Kanalizacje Miejskie w Augustowie Andrzej Szymonik piastuje swoją funkcję niewiele ponad rok. Objął stanowisko w trudnym dla spółki okresie, po dość nieoczekiwanym odwołaniu wieloletniego prezesa Tomasza Wojszko. Informacja o jego rezygnacji jest sporym zaskoczeniem.

Bartosz Lipiński

*Zapowiedź artykułu można przeczytać też pod linkiem: 

http://www.dziennikpowiatowy.pl/wiadomosci/2557,pilne-prezes-spolki-wodociagi-i-kanalizacje-miejsk

Cały artykuł dostępny wyłącznie w papierowym wydaniu tygodnika Przegląd Powiatowy, do kupienia od czwartku, 7 czerwca. Zapraszamy do lektury!

 

Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Babcia
Babcia 9.06.2018, 00:14
Czy to jest poważny człowiek, żeby przyjechać tu z drugiego końca Polski a po niedługim czasie brać nogi za pas i znowu na drugi koniec?
Czego tu szukał w takim razie?
Hobo
Hobo 8.06.2018, 23:28
Trzeba brać ludzi tutejszych związanych z naszą ziemią, którzy chcą i mogą się zaangażować w pracę dla Augustowa. Ktoś kto mieszka tu z rodziną nie będzie tak rzucał dobrej posady . Ale ... szerokiej drogi
markos
markos 9.06.2018, 09:25
Dokładnie ...bo swój wie kiedy przymknąć oko i byle pierdół się nie czepia a "obcy" wprowadza jakieś nowe zasady które ni jak nie pasują do tutejszych przyzwyczajeń .
Rrt
Rrt 8.06.2018, 07:04
Bardzo dobry jest obecny prezes szkoda, ze jego już nie będzie. Wprowadzil dyscyplinę co nie wszystkim pasuje
markos
markos 9.06.2018, 22:00
To właśnie jest nie na rączkę ... bo po co zmieniać to do czego się przyzwyczailiśmy
Vod
Vod 7.06.2018, 11:56
Mam nadzieję że za te wszystkie "trafne" decyzje wokół augustowskich wodociagow ktoś zostanie pociągniety do odpowiedzialności! Ekipa z panem burmistrzem zabawiła się "narzedziem władzy"!
markos
markos 9.06.2018, 09:29
No tak ..za dużo chcieli zmienić i natrafili na mur oporowy . Po co zmieniać jak dobrze jest jak jest . Każdy wie gdzie jego miejsce
i kim jest . Tyle lat tworzenia a oni chcieli to rozbić ... nie damy , nie pozwolimy ...
Fjjyr
Fjjyr 9.06.2018, 15:24
Pracownicy wodociagow to są też mieszkańcy miasta i to też przyszli wyborcy!
Odczułeś markos zmianę jakosci wody ? Płacisz taniej za wodę ? Firma rozwineła sie ? Jak chcesz naprawiac augustow to zacznij od świecznika !
markos
markos 9.06.2018, 20:57
Wyobraź sobie że odczułem zmianę jakości wody na lepsze , płacę taniej za wodę a i o firmie złego słowa nie mogę powiedzieć . Jak się chce uderzyć psa to kij można zawsze znaleźć . Podobnie jak w przypadku burmistrza ... bo ci co mają inne spojrzenie na zarządzanie są po prostu niewygodni dla tych którym stagnacja i układy odpowiadają
sdr
sdr 9.06.2018, 18:36
Woda jest bardzo twarda! Na stronie wodociągów nie znalazłem aktualnych badań twardości wody (są jakieś nie wiadomo z kiedy). Często woda z kranu leci brudna, co widać na umywalce, w sedesie itd. Rdzawy osad. Poza tym woda jest droga.
markos
markos 9.06.2018, 21:59
Twardość wody ma znaczenie przy zmywarce i pralce ... w zmywarce należy używać soli a w przypadku pralki środek zmiękczający wodę aby zapobiegać osadzaniu się kamienia i po sprawie. ..to jest w tej chwili standard nie tylko u nas. Brudna woda pozostawiająca rdzawy osad to leciała kilka lat temu , śmierdząca jajkami , zażelaziona a teraz ..? po prostu zdrój augustowski ... taka niebutelkowana Augustowianka . Do umywalki i sedesu polecam częstsze odwiedziny ze środkami czystości a jeżeli chodzi o cenę wody w Augustowie ... "wujek " Google rozwieje wszelkie rozterki porównując ceny w innych miastach , nie mówiąc o wielkich aglomeracjach , gdzie za wodę płaci się jak za dobre piwo . Moim zdaniem zmiana rozmiaru obuwia ..poprawi samopoczucie
Żarcik
Żarcik 10.06.2018, 00:15
Markos aż mnie rozbawiły twoje komentarze :) Przyszedł wybawca i puscił z kranu mineralną tanią jak przysłowiowy barszcz ! I ten budynek co widac na zdjeciu wybudowal i te pozostałe ze stacją uzdatniania wody (najnowoczesniejsza na terenie północno-wschodniej PL! Ta stacja zostala wybudowana w ok 2010 roku. A nowy prezes jest trochę ponad rok!
markos
markos 10.06.2018, 08:26
Ja też się tym bawię ... :) i o to właśnie chodzi a nie jakieś insynuacje , podkopy, korytarzowe szemranie za uszami ... najważniejsza to ciepła woda z kranu

Pozostałe