Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Uwaga na zmiany w ruchu drogowym!

Uwaga na zmiany w ruchu drogowym!
W sobotę, 12 maja, po raz trzeci odbędzie się SKI TOUR Bieg na nartorolkach. W związku z tym będą pewne utrudnienia w ruchu za które organizatorzy przepraszają i liczą na wyrozumienie augustowian i przyjezdnych.

Zawody odbędą się w ramach projektu "Narciarstwo biegowe szansą na wydłużenie sezonu turystycznego na pograniczu Polski i Litwy". Uczestnicy startować będą na czterech dystansach 5,5 km, 11 km,16,5 km oraz na 22 km. W zawodach mogą wziąć udział zarówno zawodnicy zrzeszeni jak i amatorzy. Trasa zawodów usytuowana jest na ul. Obrońców Westerplatte/droga 664 i ścieżce rowerowej biegnącej wzdłuż drogi na Sajenek.

Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

-Wszystkich miłośników biegówek oraz ich letniej odmiany - nartorolek zapraszamy do udziału i kibicowania podczas zawodów –zachęca Adam Wysocki z Centrum Sportu i Rekreacji, organizator zawodów.

W związku z organizacją zawodów w godzinach 10.00 - 14.30 zamknięta będzie droga 664 i wyznaczony zostanie objazd ul. Waryńskiego i łącznikiem pomiędzy drogami 664 (droga na Lipsk) i 16 (droga na Sejny).

-Zamknięta będzie również ścieżka rowerowa na długości 2,5 km (od mostu na Kanale Bystrym do łącznika). Za utrudnienia serdecznie przepraszamy –dodaje Adam Wysocki.

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe