Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Kolejna odsłona po wakacjach

Kolejna odsłona po wakacjach
Augustowska publiczność ma za sobą kolejne teatralne wydarzenie. W ramach cyklu GOTeatr organizowanego wspólnie z Kinem Iskra augustowianie obejrzeli spektakl „Judy” Lesława Żurka i Katarzyny Misiewicz-Żurek. Teraz miłośników teatru w Augustowie czeka teatralny antrakt. Kolejny spektakl GOTeatru odbędzie się bowiem we wrześniu.

W poniedziałek 23 kwietnia po ciepło przyjętym przez augustowską publiczność spektaklu „Judy” Lesław Żurek i Katarzyna Misiewicz-Żurek zaprosili wszystkich na kolejne przedstawienie GO Teatru. 24 września w kinie Iskra będzie można obejrzeć „Boga mordu”.

To genialna komedia jednej z najpopularniejszych autorek w Europie Yasminy Rezy. Akcja spektaklu rozgrywa się w czasie rzeczywistym podczas spotkania dwóch małżeństw dotyczącego bójki ich dzieci. Z pozoru kurtuazyjne spotkanie stopniowo przeradza się w otwarty konflikt. Tekst, oprócz wielokrotnych adaptacji scenicznych, zyskał ogromną popularność dzięki nakręconemu na jego podstawie filmowi „Rzeź” Romana Polańskiego.

Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Na scenie ponownie zobaczymy Lesława Żurka i Katarzynę Misiewicz-Żurek oraz Katarzynę Maciąg i Marcina Chochlewa . W kasie kina Iskra już można kupować bilety na spektakl.

 

 

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe