Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Udane treningi w Grajewie

Udane treningi w Grajewie
Podopieczni Waldemara Matyki z Augustowskiego Klubu Karate Kyokushin szlifowali swoje umiejętności podczas seminarium kata i kumite w Grajewie.

Pierwsze, po bardzo długiej przerwie seminarium kata i kumite, odbyło się w sobotę, 14 kwietnia, w Grajewie w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego. W zgrupowaniu uczestniczyło 50 zawodników z pięciu klubów t.j. z Grajewa, Olecka, Czarnej Białostockiej, Wasilkowa i Augustowa. W seminarium wzięło udział ośmiu zawodników z Augustowskiego Klubu Karate Kyokushin, a wśród nich byli: Kamila Ignatowska, Karolina Bożewicz, Błażej Jakub Chodorowski Wojewnik, Jakub Tomkiewicz, Szymon Zawadzki, Kacper Sturgulewski, Michał Ostapowicz oraz Igor Leszczyński.

Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

-Spotkanie było bardzo owocne, przeprowadziliśmy bardzo ciekawe treningi –zaznacza Waldemar Matyka. –Z pewnością zdobyte podczas tego seminarium doświadczenie przyda się moim zawodnikom w czekających ich turniejach.

Już w ten weekend o najwyższe podium w Mistrzostwach Polski Seniorów Karate Kyokushin w Limanowej pojadą walczyć Adama Kawka i Michał Koszycki.

Trzymamy za nich kciuki!

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe