Zrobili z miasta plac zabaw

Zrobili z miasta plac zabaw
Różne rzeczy widziała augustowska scena polityczna, ale takiej sytuacji nie było chyba jeszcze nigdy. Kilka godzin przed ostatnią sesją rady miasta burmistrz oświadczył, że obrady zostały zwołane z naruszeniem prawa, a ich termin był ogłoszony na inny dzień. Na posiedzeniu zabrakło nie tylko burmistrza, ale również kilku radnych. Zabrakło też pracowników urzędu i biura obsługi rady. Wygląda to na kolejną odsłonę walki między włodarzem i klubem Nasze Miasto.

Cały artykuł dostępny wyłącznie w papierowym wydaniu tygodnika Przegląd Powiatowy, do kupienia od czwartku, 5 kwietnia. Zapraszamy do lektury!

Ta Beata
Ta Beata
Ta Beata
Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Hahaha
Hahaha 7.04.2018, 11:02
Prawie burmistrz. I prawie zastepczyni.... Prawie czyni wielką różnice
Vvvv
Vvvv 6.04.2018, 18:04
Panie kandydacie co za mina.... Czyżby pani radna miała jakieś uwagi? Proszę nie denerwować owej pani bo złoży na pana skargę do sejn.
Troll
Troll 6.04.2018, 22:01
Ile niepotrzebnej niechęci, złości w części komentarzy opisujących kto jak wyglądał, gdzie usiadł, z kim. Po co? Ludzie opamiętajcie się, dyskutujcie. Bądźcie za sprawą, albo przeciw, ale nie oczerniajcie, nie pomawiajcie innych.
wyborca
wyborca 6.04.2018, 09:16
TEN FACHOWIEC z Sejn CIĄGNIE ZA SOBĄ NA DNO NM. Pycha kroczy przed upadkiem!!!
Ffffff
Ffffff 6.04.2018, 06:40
Lansowala swojego kandydata
Jolo
Jolo 5.04.2018, 20:38
Sesja jak sesja, uchwalili i poszli do domu. Normalne
Teraz tylko niech wreszcie urząd uruchomi program radnych i zacznie dawać dopłaty do zmiany pieców
Lena
Lena 5.04.2018, 20:29
Dlatego pan Karolczuk siedział na miejscu dla pracowników? Jest to bardzo źle odebrane pezez mieszkańców. Wyraz pychy!
Troll
Troll 6.04.2018, 11:35
Sprowadzanie dyskusji do pozimu gdzie kto usiadł jest niepoważne. Miejsca nie były "oznaczone". Teoretycznie każdy mógł usiąść gdzie mu się podobało. Zaznaczam, że nie jestem ani "za", ani "przeciw" podjętym decyzjom co do tego kto które krzesło zajął.
tlen dla miasta
tlen dla miasta 5.04.2018, 19:43
W sumie sesja była spokojna, radni też ok, rzeczowo i konkretnie, żeby tylko te zamierzenia i dopłaty szybko uruchomili to jesienią byłoby parę kopciuchów mniej
Lena
Lena 5.04.2018, 20:30
Czy ci co podłaczyli się za pieniądze również będą się cieszyc? Jest to krzywdzące dla innych ale kto tam o nich myśli
sf
sf 6.04.2018, 09:59
Tu radni też zaproponowali rozwiązanie. Kwestia czy burmistrz będzie potrafił je wdrożyć
Pawelek
Pawelek 6.04.2018, 12:05
Paaaawełek pawelek!
Żłobkowa radna
Żłobkowa radna 5.04.2018, 16:26
Proszę proszę jak wszystko ukartowane. Zdjęcie mówi samo za siebie. Żłobkowa radna i fachowiec z sejn.

Pozostałe