Sukces miłośników białej piłeczki

Sukces miłośników białej piłeczki
Zawodnicy UKS Białobrzegi Aleksandra Janczak, Maciej Bronakowski oraz Szymon Toczyłowski, mają się czym pochwalić. Bardzo dobrze poradzili sobie podczas finału mistrzostw w tenisie stołowym w Dobrzyniewie Dużym.

Finał Indywidualnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Podlaskiego w tenisie stołowym, którego organizatorami byli POZTS i SZS, odbył się w czwartek, 22 marca. Zawody zorganizowano z zachowaniem pełnego ceremoniału sportowego.

Ta Beata
Ta Beata
Ta Beata

-W turnieju bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej Szkoły Podstawowej im. Gen. Ignacego Prądzyńskiego w Białobrzegach, zawodnicy UKS – u Białobrzegi –mówi Artur Kuryło, prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego w Białobrzegach. -Wśród 32 zawodniczek Aleksandra Janczak zajęła wysokie piąte miejsce, a szkoła – szóste (wśród 23 szkół). Jeszcze lepiej wypadli zawodnicy: Maciej Bronakowski zdobył brązowy medal, a Szymon Toczyłowski był siódmy. W rywalizacji zawodników nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce w województwie (wśród 24 szkół). Warto podkreślić, że Maciek i Szymon zwyciężyli Xaviera Zubryckiego (pierwszego w III Grand Prix Województwa Podlaskiego).

Gratulujemy młodym tenisistom i życzymy kolejnych sukcesów.

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe