Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Sukces miłośników białej piłeczki

Sukces miłośników białej piłeczki
Zawodnicy UKS Białobrzegi Aleksandra Janczak, Maciej Bronakowski oraz Szymon Toczyłowski, mają się czym pochwalić. Bardzo dobrze poradzili sobie podczas finału mistrzostw w tenisie stołowym w Dobrzyniewie Dużym.

Finał Indywidualnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Podlaskiego w tenisie stołowym, którego organizatorami byli POZTS i SZS, odbył się w czwartek, 22 marca. Zawody zorganizowano z zachowaniem pełnego ceremoniału sportowego.

Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

-W turnieju bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej Szkoły Podstawowej im. Gen. Ignacego Prądzyńskiego w Białobrzegach, zawodnicy UKS – u Białobrzegi –mówi Artur Kuryło, prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego w Białobrzegach. -Wśród 32 zawodniczek Aleksandra Janczak zajęła wysokie piąte miejsce, a szkoła – szóste (wśród 23 szkół). Jeszcze lepiej wypadli zawodnicy: Maciej Bronakowski zdobył brązowy medal, a Szymon Toczyłowski był siódmy. W rywalizacji zawodników nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce w województwie (wśród 24 szkół). Warto podkreślić, że Maciek i Szymon zwyciężyli Xaviera Zubryckiego (pierwszego w III Grand Prix Województwa Podlaskiego).

Gratulujemy młodym tenisistom i życzymy kolejnych sukcesów.

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe