Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Kontrakty paliwowe radnego

Kontrakty paliwowe radnego
Kilka dni przed ostatnią sesją rady miasta do radnych i naszej redakcji dotarł owiany aurą tajemniczości e-mail. Bliżej nieznana mieszkanka Augustowa podnosi w nim, że szef klubu Nasze Miasto Tomasz Dobkowski prowadzi działalność gospodarczą z wykorzystaniem mienia komunalnego poprzez sprzedaż paliwa spółkom miejskim. Pojawiły się sensacyjne sugestie, że autorem listu może być ktoś z oponentów radnego.

Cały artykuł dostępny wyłącznie w papierowym wydaniu tygodnika Przegląd Powiatowy, do kupienia od czwartku, 1 marca. Zapraszamy do lektury!

Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza
Krzysztof Przekop
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Memo
Memo 1.03.2018, 21:46
To ciekawe że od Krzywińskiego żąda się rezygnacji z mandatu radnego ale nie widzi się nic niestosownego w interesach szefa klubu NM robionych na mieniu miejskim
Rozdwojenie jażni czy podwójna moralność panowie radni?
Lol
Lol 3.03.2018, 12:24
A nawet i poczwórna. Na sesji widać jak filipka pogania żeby kończył. Zapytanie jak??? Ano popatrzcie na jego zachowanie i gestykulacje rąk
Lkjhgfdsa
Lkjhgfdsa 6.03.2018, 18:46
Gestykulacja zawsze jest rąk. Chyba nie nóg.... Polecam film Volta- tam wszystko dokladnie wyjasnia glowny bohater :)
Krzywousty
Krzywousty 1.03.2018, 22:59
Bo Dobkowski miał stację zanim został radnym a krzywinski (specjalnie małą) wyzebral stanowisko od burmistrza za noszenie prezentów zielinskiemu w hetmanie na zjeździe PiSdzielcow.
Złotogęby:)
Złotogęby:) 1.03.2018, 23:47
Stacje miał prawda i dobrze. Ale kiedy wygrał przetarg na dostawę paliw do miasta to wszedł w koflikt etyczmy w konekście sprawowania man datu radnego. Jak słusznie przypomniał p. Jaworski .podczas niesławnej sesji .w adekwatnej sytuacji p. Samel zrezygnowal z mamdatu dokonując transparentnego wyboru interesów. A skoro jak sam Dobkowski na sesji powieział że prawie nie zarabia na tym kontrakcie i dostarcza paliwo wolantarystycznie to po cóż mu ten problem jeśli tak jest w istocie. Niech może zrezygnuje z niddo hodowego kontraktu i godnie sprawuje mandat. Wtedy będzie miał ligitymację aby od innych podobnie wumagać
Żegnamy
Żegnamy 2.03.2018, 08:32
Ale przetarg wygrywał od conajmniej 10 lat, wracaj do Ełku opłacać tam trolli internetowych!
Hu go
Hu go 3.03.2018, 11:42
Po co tak walczy o te przetargi od 10 lat ?? Najwyraźniej jeszcze dalej chciałby. Po co, podobno mu się nie opłaca. Mówi że tak naprawdę to jakby wspomaga miasto bo benzynę bez zarobku sprzedaje dla miasta. Ma taką dobrą radczynię to nie może mu doradzić że lepiej byłoby darowiznę zrobić na cele publiczne i w ten sposób byłoby jasne o co chodzi a i odpis o podatku mógłby zrobić.
Pol
Pol 2.03.2018, 10:56
no a tak dobrze było, a teraz miałoby się popsuć ? a wszystko przez tych Krzyżaków, zawsze naród polski gnębili
Rychu
Rychu 2.03.2018, 07:35
To lepiej żeby zrezygnował a miasto (necko) płacilo więcej za paliwo?
No paranoja. Chłop dba o to żeby miasto miało paliwo najtaniej, dotuje imprezy miejskie a ci będą jeszcze pianę bili że źle. Widzę że niektórzy nie rozumieją że jak spółka miejska będzie więcej płacić za paliwo to ta różnica pójdzie z kieszeni podatnika i zamiast na coś innego będzie nabijac kabze orlenowi.
Szkoda że na sesji nasz krasomowca nie powiedział że dla żony wojtusia też załatwił robotę. Rączka rączkę myje.
Eksplorer
Eksplorer 2.03.2018, 11:09
Miasto pewnie sobie poradzi bez mecenatu i sponsoringu Dobkowskiego, może zakupić paliwo w większych ilościach z odleglejszych stacji i zyska dobrą cenę. Niech tylko prezesi spółek się postarają trochę i zaproszą np mailem do przetargu potencjalnych tanich konkurentów-oferentów. Pytanie czemu jemu tak zależy aby utrzymać obecny stan rzeczy.
Necko
Necko 3.03.2018, 12:26
Prezes jednej ze spółek mieszka u radnego i ma pokrewieństwo z radnym nm. Temu nie stara się o paliwo
ciekawy
ciekawy 5.03.2018, 19:46
Kto u kogo? Kto czyj krewny?
kocioł rodzinny
kocioł rodzinny 3.03.2018, 13:25
To rada jest czy jakaś pajęczyna rodzinna Dobrze że ustawa wejdzie że nikt kto będzie radnym nie będzie mógł prowadzić biznesu z powiązaniem z mieniem miejskim ani sam ani jego rodzina
Pająk
Pająk 3.03.2018, 15:16
Pajęczyna. Rada się tak nie zachowuje
Small Mi
Small Mi 2.03.2018, 10:49
A który to ten krasomówca ? Może i mi by coś załatwił. Chcialabym go poznać
Ełczanin
Ełczanin 2.03.2018, 12:45
haha ciągnąć za język się chce i szukać kasy za zniesławienie hahaha. Augustowianie bardziej bystrzy niż niektórzy w Ełku
Riki
Riki 2.03.2018, 10:31
Jak tak dba o miasto to po co ma tracić na nieopłacalnym kontrakcie paliwowym z tymże miastem? Niech zostawi to i startuje na burmistrza Augustowa. Jak czytam o nim to same zalety ma. Zaangażowany w sprawy miasta na wszystkich frontach i poziomach wolontariusz darczyńca i donator obrońca kobiet i stróż moralności oraz praworządności. Takich nam trzeba
Dobkowski na burmistrza.


PAX
PAX 3.03.2018, 10:37
Jestem za! Dobkowski na burmistrza. Po co ma promować Karolczuka a potem z drugiego fotela się użerać aby móc dobrze czynić dla Augustowa. Niech robi to jako burmistrz z odkrytą przyłbicą. Wiadomo że Karolczuk to jego człowiek i może nawet dobrze by ta współpraca się układała bo i przedtem jako wiceburmistrz Augustowa b. dobrze z nim współpracował, ale jak historia uczy może być rozjazd w trakcie kadencji. Czy spodziewaliśmy się po Waluliku że przestanie się zgadzać z NM? Po co nam te walki wewnętrzne. Niech rządzi jeden. Nie będzie problemów

Pozostałe