Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Radny nie dotrzymał słowa

Radny nie dotrzymał słowa
-Zgłoszę na najbliższej sesji wniosek o odwołanie mnie z funkcji członka komisji rewizyjnej -mówił chwilę po odwołaniu z funkcji przewodniczącego komisji Wojciech Krzywiński. Niewiele ponad tydzień później nie tylko głosował na sesji przeciwko takiemu rozwiązaniu, ale poparł też swoją kandydaturę do uzupełnienia tego gremium. Byliśmy świadkami obfitej w mnóstwo mocnych argumentów debaty nt. moralności.

Cały artykuł dostępny wyłącznie w papierowym wydaniu tygodnika Przegląd Powiatowy, do kupienia od czwartku, 1 marca. Zapraszamy do lektury!

Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza
Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gft
gft 3.03.2018, 11:09
Warto śledzić kanał YouTube Rady Miejskiej w Augustowie. Ostatni filmik - komisja rewizyjna o przedszkolach, w tym zrobieniu w przedszkolu nr 6 sali z kawałka korytarza. Zastanawia mnie dlaczego zrobiono to bez wymaganej zgody PINB. Powinien być zawiadomiony PINB o samowolnej zmianie sposobu użytkowania i tyle.
Magda
Magda 3.03.2018, 09:09
Panie radny Krzywiński! Czy to nie wstyd mówić na sesji Rady Miejskiej (1 godz. 30 minuta sesji), że „sprawa pracy jest sprawą prywatną”, a następnie [cytat] „Chciałbym powiedzieć panu przewodniczącemu o etyce moralności. Kiedy w roku 1990 pana mama siedziała na urlopie wychowawczym w Kolnicy, bez pracy, panią Eleonorę zatrudniłem na stanowisko wizytatora w delegaturze kuratorium oświaty w Augustowie i od tego momentu zaczęła się jej kariera zawodowa, zresztą bardzo bogata. W związku z tym mam nadzieję, że wtedy to było etyczne i moralne! Dziękuję bardzo”.
Olga
Olga 3.03.2018, 11:08
Magdo, nie wstyd bo to była prawda. Pamiętam bo pracowałam w tamtych czasach z panią Eleonorą. Słowa na tą kobietę złego nie powiem ale zachowanie Filipa to już inna bajka. Wstyd to robić zakamuflowane interesy na mieniu miejskim a i innych z moralności rozliczać. Tak już bywa na tym świecie że ci co sami mają nieczyste sumienie najwięcej rwą się do sądzenia innych. Nic tu się jednak nie ukryje, to za małe miasto. Zero inteligencji. Vanitas vanitatum
Wierny
Wierny 2.03.2018, 22:12
Nie dotrzymał? Szok, on zawsze do tej pory słowa dotrzymywał
Mizericordia
Mizericordia 1.03.2018, 23:31
I słusznie Wojtku. Wkońcu egalitarność to jedna ze zdobyczy demokracji. W tym wypadku niech będzie jednakowa dla wszystkich radnych w dostępie do dóbr miejskich.
Kali
Kali 1.03.2018, 20:51
Sprawdźcie do kogp należy działka na ltótej wybudowano prywatne przedszkole ? DO b. bliskiej rodziny jednego z radnych miejskich Augustowa. Radny ten od dawna walczy o finansowanie z pieniędzy miejskich wspomnianego przedszkola. Może powinien zrezygnować? Ale wiadomo siebie się nie widzi...
Filipek
Filipek 2.03.2018, 20:59
Wszyscy mieszkańcy wiedzą ze przedszkole należy do przewodniczącego. A żłobkowa radba bije pianę bo pieniędzy sie chce na prywatne przedszkole.
do filipek
do filipek 3.03.2018, 07:34
haha to zaraz na przewodniczacego bedzie skarga ze zarabia na mieszkancach i wykorzysuje swoja pozycje, no paranoja.
Kołtuńsywo
Kołtuńsywo 1.03.2018, 20:41
Dlaczego miałby rezygnować ? Drugi radny Adam Wysocki pracuje w jednostce podległej miastu - na basenie. chyba jest zastępcą dyrektora (syworzone stanowisko) i nilt go nie atakuje za to. Jednym można ?
hhh
hhh 28.02.2018, 16:56
Nie dotrzymał słowa? Nie dał słowa honoru? On daje słowa ale inne. Znane jako wulgaryzmy. PS. Niedawno jeden radny też wspominał o słowności tego "jegomościa" z Płaskiej. Chyba ludzie mają rozumy i widzą. Eh ...
J23
J23 3.03.2018, 11:12
Dobrze zrobił, gdyby nie to Dobek już by zawłaszczył komisję. Pewnie dlatego taki hejt bo znowu się nie udało
Cogito
Cogito 2.03.2018, 10:15
A tadni NM dotrzymali słowa? Deklarowali się publicznie że nie będą brali diet bo nie po to tu przyszlil I CO? Birmistrzowi pensję obniżyli hahaha ! A sami diety biorą. Za wyjątkiem Dobkowskiego bo pn przekazuje na cele dobroczynne.
Riki
Riki 2.03.2018, 12:19
Dobkowski na burmistrza!
Gfr
Gfr 2.03.2018, 13:38
Niedługo Dzień Kobit panowie. Tulipany i goździki w dłoń panowie radni i na rynek miejski albo do szkół (tam dużo kobiet jest). Wręczycie "zdechlaka" pokażecie się zapromujecie z jaśniejszej strony. Po tym wylaniu g.... to się wam przyda. Zawsze przy okazji można coś powiedzieć do ludzi.. Trywialne i plaskie jak większość tego tutaj.ale dozwolone
Xyz
Xyz 2.03.2018, 21:04
A przed wyborami puk puk do drzwi. Namolnie. Zgięcii w pół wlazic będą w d.... Szczególnie jeden ten co na sesji robi za sad prokuratura ławę przysięgłych i kata.

Pozostałe