Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Marian Dyczewski komentuje tematy bieżące (materiał video)

  • 16.02.2018, 14:57 (aktualizacja 16.02.2018 14:59)
  • Marian Dyczewski
Marian Dyczewski komentuje tematy bieżące (materiał video) Marian Dyczewski
Prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Augustowskiej Marian Dyczewski komentuje tematy bieżące, poruszając m.in. sprawę gazyfikacji i rewitalizacji miasta.

Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza
Marian Dyczewski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Widz
Widz 19.02.2018, 20:43
Marian na sukces odcinek 589043.
Łukasz
Łukasz 19.02.2018, 19:05
Panie, lustra Pan umyj w tej atwie!
Zen
Zen 19.02.2018, 12:50
Burmistrz zwołał konferencję prasową będzie walczył ze smogie, będzie gazyfikacja już w przyszłym roku czyli po wyborach,czyli propaganda wyborcza, cztery lata temu przed wyborami kożuchchowski takie same dyrdymały opowiadał wtedy gaz miał być z Litwy....trochę racji ma pan Dyczewski nie ma żadnego programy nie ma projektów,nie ma analiz ekonomiczny oczywiście muszą być chętni do podłączenia musi im się to opłacać... nic nie ma ale informacja poszła w świat a jedynie co mamy to fuchę dla Pana W Krzywińskiego oj cena ciepła wzrośnie i to jest pewne...
czytelnik
czytelnik 19.02.2018, 14:29
dokaldnie rok temu miala miejsce taka sama konferencja na ten sam temat i tak samo mowili ze robia... i tak sie to toczy prosze pana...
Bogdan
Bogdan 19.02.2018, 11:42
Panie.Dyczewski.przestan.sie.osmieszac
fff
fff 19.02.2018, 17:57
Dokładnie. Niech da sobie już spokój.
Młody mieszkaniec
Młody mieszkaniec 16.02.2018, 15:00
Ooo wspaniale już myślałem że coś się stało xddd

Pozostałe