Dostawa gazu
Dostawa gazu
Dostawa gazu

Darmowe przedszkole

Darmowe przedszkole
Dotychczas w augustowskich przedszkolach publicznych bezpłatna opieka nad dziećmi obejmowała ustawowo określone pięć godzin w ciągu dnia. Za każdą dodatkową godzinę obecności dziecka w placówce rodzice musieli zapłacić złotówkę. Decyzją radnych od marca mieszkańcy Augustowa będą zwolnieni z tych opłat. Kierownik wydziału oświaty uważa ten zabieg za populistyczny i ostrzega, że utracone pieniądze pokryją podatnicy.

Cały artykuł dostępny wyłącznie w papierowym wydaniu tygodnika Przegląd Powiatowy, do kupienia od czwartku, 8 lutego. Zapraszamy do lektury.

Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza
Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Grzes
Grzes 7.02.2018, 23:51
Pokryje to um z podatków już zaplaconych przez obywateli. Poprostu czas na lepszą redystrybucje kasy która jest ściągana przez um z mieszkańców a nie wydawanie na lansowanie się burmistrza. A rodzicom będzie trochę lżej.
Qwerty
Qwerty 8.02.2018, 16:37
Zgadzam sie toba w pełni Grzesiu. A z reszta nie wiem jak do tej pory bylo w naszym miescie ale jesli pobierano od rodzicow oplate za kazda rozpoczęta godzine (ponad 5 ) to bylo to niezgodne z prawem. Oto wyrok sadu w innym wojewodztwie w tej wlasnie sprawie http://www.oswiata.abc.com.pl/czytaj/-/artykul/wojewoda-oplata-tylko-za-pelna-a-nie-rozpoczeta-godzine-zajec?utm_source=facebook.com&utm_medium=social&utm_campaign=artykul&utm_term=wojewoda-oplata-tylko-za-pelna-a-nie-rozpoczeta-godzine-zajec&utm_content=Edukacja-moja Bardzo dobrze radni!!!!!! Wspierajmy mlodych rodzicow. Dla niektorych 100 zl to bardzo duzy wydatek.

Pozostałe