Dostawa gazu
Dostawa gazu
Dostawa gazu

Milusińscy oddawali się przyjemnościom  

Milusińscy oddawali się przyjemnościom
Dzieci z Przedszkola nr 6 im. Słoneczna Szósteczka w Augustowie na pewno na długo zapamiętają ferie zimowe w 2018 roku. Atrakcji i kreatywnych zabaw bowiem nie zabrakło.

Tegoroczne ferie w Przedszkolu nr 6 im. Słoneczna Szósteczka w Augustowie odbyły się pod hasłem „Ferie to jest super sprawa- odpoczynek i zabawa”. W ramach tego programu dzieci z „szósteczki” uczestniczyły w wielu ciekawych zabawach i podejmowały zróżnicowane aktywności.

Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

-Każdy dzień to była inna przygoda. Ferie zapoczątkował: „Dzień angielski”, gdzie dzieci odbyły wirtualną podróż po Londynie, uczestniczyły w grach i zabawach w języku angielskim, śpiewały angielskie piosenki. Kolejny dzień odbył się pod hasłem: „Dziecięca akademia kreatywności”, w którym dzieci wykonywały makietę przestrzenną oraz inne ciekawe prace plastyczne.” Z jakiej jestem bajki?” to dzień „zgaduj- zgaduli” i sprawdzanie wiedzy o znanych bajkach –mówi Anna Mszkiel nauczycielka z przedszkola. -Podczas ferii nasze przedszkole odwiedzili także nauczyciele i uczniowie ze Szkoły Muzycznej w Augustowie, aby zaprezentować przygotowany dla przedszkolaków koncert. Muzyka na żywo to było wspaniałe przeżycie. „Master Chef Junior” w wykonaniu przedszkolaków z naszego przedszkola to była super zabawa. Dzieci piekły pierniki i robiły pyszne koktajle owocowo-warzywne. Degustacja tych pyszności sprawiła dzieciom wiele radości.

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe