Dostawa gazu
Dostawa gazu
Dostawa gazu

Augustowskie imprezy zgłoszone do Podlaskiej Marki Roku 

Augustowskie imprezy zgłoszone do Podlaskiej Marki Roku
Zarząd i członkowie Augustowskiego Klubu Sportowego Sparta powinni być dumni. Dwie z imprez organizowanych przez nasz klub zostały zgłoszone do Podlaskiej Marki Roku. Ale to niejedyne zgłoszenia augustowskich propozycji do tego prestiżowego plebiscytu.

Przypomnijmy, żePodlaska Marka Roku to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów, organizowany nieprzerwanie od kilkunastu lat i niezmiennie cieszący się dużym zainteresowaniem regionalnych producentów i konsumentów. W tym roku do plebiscytu zostały zgłoszone dwie imprezy organizowane cyklicznie przez Augustowski Klub Sportowy Sparta.

Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

-W kategorii „Odkrycie” zgłoszono „NightJump–Elite JumpTournament”, czyli jeden z czterech elitarnych konkursów skoków na nartach wodnych, który po raz pierwszy w historii zawitał do Polski nad naszą Nettę, a którego organizatorem jest nasz klub –mówi Krzysztof Andruszkiewicz, wiceprezes Augustowskiego Klubu Sportowego Sparta. –Natomiast w kategorii „Wydarzenie” zgłoszono Necko Endurance Mistrzostwa Świata Łodzi Wytrzymałościowych, jedyne cykliczne zawody rangi Mistrzostw Świata, które odbywają się na terenie naszego województwa. Ubiegłoroczne zawody odbyły się w Augustowie już po raz trzynasty.

Dwie prestiżowe augustowskie imprezy organizowane przez Spartę to nie jedyne zgłoszenia z naszego miasta w tym plebiscycie. Kolejne propozycje z Augustowa zgłoszone do Podlaskiej Marki Roku, to projekt dydaktyczno-badawczy „Szlak Turystyczny Kanał Augustowski”, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Integracja” w Augustowie oraz XXII Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle Czym w Augustowie z Polskim Radiem Białystok „Co ma pływać, nie utonie” wspólne przedsięwzięcie Polskiego Radia Białystok i Augustowskich Placówek Kultury.

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe