Dostawa gazu
Dostawa gazu
Dostawa gazu

Marian Dyczewski komentuje sprawy bieżące (materiał video)

  • 19.01.2018, 19:27 (aktualizacja 19.01.2018 19:32)
  • Marian Dyczewski
Marian Dyczewski komentuje sprawy bieżące (materiał video) Marian Dyczewski
Prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Augustowskiej Marian Dyczewski komentuje sprawy bieżące miasta, poruszając m.in. tematy architekta miejskiego, strefy aktywności gospodarczej i budżetu.

Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza
Marian Dyczewski
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

janusz
janusz 21.01.2018, 15:12
Przecież jest architekt fachowiec
fusos
fusos 21.01.2018, 14:17
Może się nie podobać i on i atva ale mówi prawdę. Co władza to jakiś koszmarek, szaradek. Potrzebny jest miejski architekt z doświadczeniem a nie wizją !!!!
red
red 21.01.2018, 16:39
No bez jaj. Zamiast wypominać koszmarki architektoniczne i mleć ozorem, niech najpierw zrobi coś ze swoim koszmarkiem. Wtedy mozna bedzie sie zastanowić czy jest wiarygodny. Narazie gada byle gadać i nic z tego nie ma.
tv
tv 21.01.2018, 10:47
Ma parcie na szkło!!!
wef
wef 21.01.2018, 08:18
To jakiś nowy kanał TV? TV Atwa 24 News? Dajcie na luz z tym facetem. Na fotel burmistrza potrzebny jest człowiek ambitny, obrotny, wykształcony, nowoczesny. Zobaczcie co w Ełku się dzieje.
Ewa S.
Ewa S. 21.01.2018, 15:55
No podobno samych takich wybraliscie do Rady Miasta. "Mlodziaki" nie sprawdzili sie? hahaha Na razie jedynym sukcesem jest strefa ekonomiczna, choc poki co miejsc pracy nie przybylo, bo jeszcze nic nie powstalo, tyle ze paru "mlodziakow" siadlo i przy pomocy linijki narysowalo kreski na mapie. Slowem: ambicja, obrotnosc, wyksztalcenie i nowoczesnosc. Reszta to klapa za klapa. I dlatego tak sie dzieje :)))))
wef
wef 21.01.2018, 16:37
Jedź do Ełku i zobacz.
Ewa S.
Ewa S. 21.01.2018, 20:06
Radnych i burmistrza trzeba wyslac, nie mnie. A zreszta ich tez nie ma juz po co, bo kadencja im sie konczy. I niech zaden nie probuje pchac mi sie do mieszkania w czasie kampanii, bo spuszcze po schodach i oskarze o zaklocanie miru domowego :)))
tr atva
tr atva 21.01.2018, 05:56
Dajcie już z nim spokój.Wkółko te same bzdety.
Edmund
Edmund 20.01.2018, 20:30
On trochę podobny do tego gościa z na dobre i na złe
leśny ludek
leśny ludek 20.01.2018, 16:23
Do wybudowania atwy też by nie doszło.
ewr
ewr 20.01.2018, 08:18
"Marian na sukces". Odcinek 50152.

Pozostałe