Przełamali się opłatkiem

  • 18.01.2018, 08:53
  • Jolanta Wojczulis
Przełamali się opłatkiem
Władze miasta, powiatu augustowskiego i kościelne, spotkały się w środę, 10 stycznia, w Szkole Podstawowej nr 3 w Augustowie, na Miejskim Spotkaniu Opłatkowym. Wieczór uatrakcyjniły jasełka przygotowane przez sześciolatków z Przedszkola nr 2 w Augustowie oraz koncert Augustowskiej Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej Augustów Lipowiec.

Spotkanie rozpoczęła kolęda w wykonaniu Augustowskiej Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej Augustów Lipowiec. Potem na scenie pojawili się sześciolatkowie z Przedszkola nr 2 w Augustowie, którzy w pięknych strojach przenieśli wszystkich w czasy narodzin Jezusa Chrystusa. Najmłodsi augustowianie dali z siebie wszystko i w niezwykły sposób wprowadzili wszystkich zebranych w świąteczny czas bożych narodzin. Potem przyszedł czas na przemówienia. Ksiądz biskup ełcki Jerzy Mazur podziękował władzom miasta za wspólnie realizowaną inicjatywę oraz złożył wszystkim zebranym, jak i mieszkańcom, życzenia noworoczne. Życzenia złożył także burmistrz Wojciech Walulik oraz starosta augustowski Jarosław Szlaszyński.

  1. środowym wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele samorządów lokalnych oraz różnego rodzaju instytucji miejskich oraz powiatowych.

 

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe