Burmistrz: "Rok 2017 bardzo dobry w historii Augustowa" (video)

Burmistrz: "Rok 2017 bardzo dobry w historii Augustowa" (video)
Burmistrz uznał rok 2017 za "bardzo dobry w historii Augustowa, owocujący w wiele bardzo pozytywnych wydarzeń, które niewątpliwie owocują dalszym rozwojem naszego miasta". Wojciech Walulik podczas sesji rady miasta z 28 grudnia, złożył sprawozdanie z wykonania budżetu i dokonał analizy inwestycji miasta.

Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Monika
Monika 8.01.2018, 14:40
Kto to Kulfon?
Wyborca
Wyborca 7.01.2018, 13:23
Romusia chyba w PO nie ma a kto to Kulfon oświeć bo nie kojarzę...
August
August 6.01.2018, 17:42
Ają nie chcę biznesmenów z "Naszego Miasta"
Xxz
Xxz 6.01.2018, 18:03
Ja i moja rodzina również. Moi znajomi i znajomych znajomi nie chcemy ich. Jeden do dystrybutora z paliwen. Drugi do przedszkola. Trzeci na misję. A czwarta do żłobka no i ten najmniejszy wzrostem budowniczy do kielni.
Leon
Leon 6.01.2018, 12:03
A ja nie chce w Augustowie PO i Nowoczesnej.
POwiatowy
POwiatowy 6.01.2018, 18:21
co, ze nie chcesz zmienią barwy
~ obiektywny
~ obiektywny 6.01.2018, 15:56
... i innych w tym hipokrytów. PiS-u też NIE!!!
ewf
ewf 6.01.2018, 18:43
Niech ten PIS juz się skończy. Nie da się na nich patrzeć, nie mówiąc o słuchaniu. Ale alternatywa POwska w postaci walecznego Romusia lub Kulfona też jest okropna. I jak tu głosować, jak wiecznie stare gęby, co już swoje oblicze pokazały?
poemat
poemat 4.01.2018, 10:02
mistrz zaklinania rzeczywistości...
zet
zet 4.01.2018, 07:19
Ale w 2018 będzie trzeba pożegnać stołek i zmierzyć sie z ........ sami wiecie z czym
Xxz
Xxz 4.01.2018, 18:09
Z czym? Wszyscy osądzil czliwieka oprócz sądu . Gdzie akty oskarżeia? Gdzie wyroki? Mieszkańcy mają nadzieję ze w tym roku wielu radnych z naszego miasta ktorzy dosłownie wzieli nazwę do siebie, nie będą już radnymi.
emery.
emery. 6.01.2018, 10:57
Poczekamy, zobaczymy nie muszą być sądy, wystarczy dla uczciwego człowieka sumienie, ale czy je się ma.
Kika
Kika 4.01.2018, 20:37
Nie tylko z Naszego Miasta. Z PiSu tez, bo niektorzy co sie odezwa to kompromitacja. Wstyd i zenada.
Wyrzyt sumienia
Wyrzyt sumienia 4.01.2018, 19:31
Mam nadzieję że już go nie bedzie ! Skrzywdzil moja rodzine i jak patrze na ten przyklejony usmiech to mam mdłosci! Niech naprawi błędy! Bo bedzie mu niewygodnie mieszkac w Augustówie jak spadnie z piedestału! Zabiją go wyrzuty sumienia- jak jeszcze je ma ! Nic tu nie pomoże do boku przyklejona pierwsza augustowska damulka - nic!
aug.
aug. 6.01.2018, 10:51
Brawo ktoś potrafi nazwać prawdę po imieniu, (nie tylko twoją), ale czy ten człowiek ma sumienie, gdyby miał, to by się publicznie nie pokazywał, a swoją drogą jaki to uczucie kogoś skrzywdzić, a potem dzieląc się opłatkiem podawać rękę.
pytajnik
pytajnik 5.01.2018, 19:35
nie ma
Mieszkaniec
Mieszkaniec 5.01.2018, 07:00
Niech pani siedzi w tych Suwałkach dalej i zaoszczędzi takuch wpisów
hahah
hahah 5.01.2018, 19:36
wieczna teoria spiskowa - to jest jednostka chorobowa...
Ivo
Ivo 4.01.2018, 12:14
Szanse ma ogromne i tego się wszyscy boją
aug
aug 6.01.2018, 10:53
Poparte przez Zielińskiego.
pytanie
pytanie 5.01.2018, 19:35
ale na co szanse? hahaha
Krystyna
Krystyna 4.01.2018, 20:39
Ja niczego sie nie boje, ale glosowac nie mam zamiaru. Niewiarygodne to cale ugrupowanie.

Pozostałe