Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Korzenie niszczą bieżnię lekkoatletyczną 

Korzenie niszczą bieżnię lekkoatletyczną
Boisko przy II Liceum Ogólnokształcącym w Augustowie należy do najpiękniejszych i najbardziej funkcjonalnych obiektów sportowych naszego miasta. Nie tylko efektowne trybuny budzą podziw i skłaniają do korzystania z tego stadionu m.in. przez liczne grupy kolonii w okresie wakacyjnym. Obiekt spełnia wymagania do rozgrywania na nim zawodów lekkoatletycznych. Niestety, bieżnia na stadionie jest w coraz gorszym stanie.

W ostatnim czasie głośno mówi się w Augustowie o powstaniu nowej bazy dla kajakarzy. Warunki, w jakich dotąd trenowali sportowcy pozostawiają bardzo dużo do życzenia, a odpowiednia infrastruktura oraz zaplecze, to obok talentu i ciężkiej pracy klucz do osiągnięcia sukcesu. Augustowscy kajakarze na przestrzeni lat wiele razy przysporzyli nam powodów do radości i dumy, godnie reprezentując nasze miasto na wielkich imprezach międzynarodowych. Powstanie bazy z prawdziwego zdarzenia ma służyć zapewnieniu odpowiednich warunków do treningu i rozwoju, ale też znalezieniu talentów na miarę udziału w Igrzyskach Olimpijskich. Pamiętajmy jednak o tym, że kajakarstwo nie jest jedyną dyscypliną sportu, której osiągnięciami szczyci się województwo podlaskie.

Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza
Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zico
zico 5.12.2017, 10:14
to niech do 400 m wydłużą bo teraz to ona nic nie spełnia

Pozostałe