Kiermasz udany, cel osiągnięty  

  • 1.12.2017, 10:06
  • Beata Perzanowska
Kiermasz udany, cel osiągnięty
Już po raz drugi augustowskie Stowarzyszenie „Razem Osiągniemy Cel” zorganizowało świąteczny kiermasz na rzecz organizacji turnusów rehabilitacyjnych dla swoich podopiecznych. Domowe wypieki, oryginalne ozdoby świąteczne i inne cudeńka przyciągnęły augustowian, którzy chętnie do puszek wrzucali datki. Atrakcją kiermaszu był seans filmowy dla dzieci, malowanie buziek i wykonywanie z baloników zwierzątek.

II Impreza Charytatywna pod hasłem „Aby dzieci turnus miały!” odbywała się w niedzielę, 26 listopada, w holu kina Iskra w Augustowie. Przez cały dzień mieszkańcy Augustowa mieli okazję pomóc organizatorom przedsięwzięcia w zbieraniu funduszy na rzecz przygotowania turnusów rehabilitacyjnych dla niepełnosprawnych dzieci. Pomoc była prosta. Wystarczyło przyjść zaopatrzyć się w piękny, oryginalny, świąteczny stroik czy posmakować pysznego ciasta i potem wrzucić grosz do puszki.

-Na naszych stoiskach prezentowaliśmy rękodzieło i ciasta. W ramach imprezy wyświetlany był także film dla dzieci dlatego przygotowaliśmy atrakcje dla najmłodszych. Chętni mogli pomalować sobie buźki czy otrzymać stworka z balonika –mówi Katarzyna Cwalińska, prezes Stowarzyszenia „Razem Osiągniemy Cel” w Augustowie, które zorganizowało niedzielną imprezę.

Augustowianie chętnie uczestniczyli w imprezie i wrzucali do puszek datki.

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe