Kadencja sukcesów pełna

Kadencja sukcesów pełna
Rozmowa z Mirosławem Karolczukiem, byłym zastępcą burmistrza Augustowa

Cały artykuł dostępny wyłącznie w papierowym wydaniu tygodnika "Przegląd Powiatowy", który ukazał się w czwartek, 30 listopada.

Zapraszamy do lektury!

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ben
ben 5.12.2017, 23:22
Rp, zaiste ciekawy wywód:) Te komiteciki jak ty to nazywasz swoboda ich zakładania to własnie kwintesencja demokracji! Wybór miedzy PO a PiS to zawsze wybór negatywny - ludzie głosują na tych których mniej nienawidzą a nie na tych których popierają!
Rp
Rp 4.12.2017, 15:03
Platforma nie moze przeżyć, że Pis potrafi lepiej. Ogólnie powinno byc jak w USA 2 partie, a nie komiteciki. Zawsze lepiej jest jak rządzą partie, bo one mają kasę i struktury takie są czasy ze powinni wrócić doswiadczeni politycy co najmniej po55 roku zycia
XXX
XXX 4.12.2017, 16:03
PiS potrafi lepiej? Jakos tego nie widac, wrecz odwrotnie.
Zyx
Zyx 2.12.2017, 20:33
Młodziaki przyuczyli burmistrza jak sie zwalnia podległych pracowników no i nauka nie poszła w las, rykosztem i swojakom się dostało. Jak skończy swoją misję to nie zdziwię się jak mu taczkę pod urzad skrzywdzeni mieszkancy podstawią!
aaa
aaa 4.12.2017, 11:40
Tą taczkę to powinni już wystawić, za te noce nie przespane i te łzy wylane, wierzę że ten człowiek zapłaci.
Tak
Tak 4.12.2017, 17:31
Niestety niektórzy poznali sie na tym człowieku za późno aczkolwiek lepiej późno niż wcale
Fkbfi
Fkbfi 2.12.2017, 22:24
Trochę róźnicy jest - swojakom podziekował no i mogli publicznie na sesji pochwalić się czego dokonali.
Może sam niebawem poczuje na własnej skórze co to stracic pracę ! Myślę że karma wróci!
KOD
KOD 30.11.2017, 21:26
Sukcesy to byly za PO
Zloty
Zloty 1.12.2017, 13:26
POmału przypomnijcie AmberGold
Cyrk
Cyrk 4.12.2017, 14:01
Tak w augustowie AmberGold. Tu nawet wrony zawracaja i dalej nie lecą wielkie mi tu PO bylo hahaha. Aż stesknilam sie za stagnacja Kazia. Co te stare mlodziaki wyprawiaja ze swim wyselekcjonowanym burmistrzem to w pale sie nie mieści !
Ludzki
Ludzki 1.12.2017, 07:04
Sukcesy to ma teraz rząd Prawa i Sprawiedliwości
A idź Pan