Dostawa gazu
Dostawa gazu
Dostawa gazu

Trzęsienie ziemi w magistracie

Trzęsienie ziemi w magistracie
Alfred Hitchcock mówił, że dobry film powinien zacząć się od trzęsienia ziemi, a potem napięcie powinno stopniowo rosnąć. Radni Naszego Miasta oraz burmistrzowie wyglądają na fanów twórczości Hitchcocka.

Od wielu tygodni mamy mniejsze lub większe trzęsienie ziemi, a pomiędzy nimi napięcie rośnie. Atmosfera wokół władz miasta jest niespotykana. Plotki, jakie krążą po mieście są niesłychane. Nie ma wątpliwości, że zarówno radni, jak i sam burmistrz nie są szczerzy i dawkują nam wygodne dla nich informacje. Jeśli wierzyć plotkom, mają ku temu powody. Trwa akcja propagandowa na forach i portalach społecznościowych. Radni Naszego Miasta bezpardonowo atakują burmistrza. Burmistrz milczy. Jaka jest prawda trudno się nawet domyślać. Pewnie się jej dowiemy, to tylko kwestia czasu. W tym tygodniu odsłaniamy kolejny odcinek augustowskiego „Rancza”. Tym razem niespodziewanie ofiarą zamieszania został Mirosław Karolczuk. Wojciech Walulik odwołał go z funkcji swojego zastępcy. Całą rzecz staramy się Wam przybliżyć dzięki Beacie Perzanowskiej i jej artykułowi „Trzęsienie ziemi w magistracie”.

Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Bartosz Lipiński w artykule pod tytułem „Ambitne plany i rzeczywistość” przybliża Czytelnikom realizację budżetu za pierwsze półrocze, tegoroczne plany budżetowe miasta i postępy w ich realizacji. Nie wszystko pod tym względem może budzić optymizm.

Jolanta Wojczulis pisze zaś o oznaczeniach na ulicy Turystycznej w Augustowie. Polecam też artykuł o podsumowaniu karty turysty i darmowej miejskiej komunikacji autorstwa Bartosza Lipińskiego.

W numerze nie zabraknie też artykułów sportowych i opisujących kulturalne wydarzenia. Beata Perzanowska przedstawia naszym Czytelnikom sylwetkę młodej zdolnej mieszkanki Augustowa, która zdobywa laury w konkursach poetyckich i z powodzeniem kształci się muzycznie.

Zachęcam do lektury tego wydania.

 

Krzysztof Przekop

Redaktor naczelny

Krzysztof Przekop
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe