×

CBA w urzędzie miejskim 

CBA w urzędzie miejskim
Mam przyjemność zaproszenia do zakupienia i lektury najnowszego „Przeglądu Powiatowego”. W mieście dzieją się bardzo ciekawe rzeczy. Nie ucichły jeszcze echa afery erotycznej, a już mamy aferę, którą bada CBA. Badamy wszystko i opisujemy specjalnie dla Was. Mamy rzetelne i sprawdzone informacje. Bardzo zachęcam do lektury.

Można powiedzieć, że żarty się skończyły. CBA weszło do urzędu miejskiego. Centralne Biuro Antykorupcyjne wywołuje od dekady gęsią skórkę u urzędników.  Jest kojarzone  z walką z korupcją urzędniczą, nepotyzmem.  W zeszłym tygodniu CBA rozpoczęło czynności sprawdzające w sprawie przetargu na bazę dla kajakarzy. Sprawa nabrała rozgłosu po artykule Andrzeja Matysa w „Gazecie Współczesnej”.  To wtedy otrzymaliśmy mnóstwo telefonów z pytaniami, dlaczego się tą sprawą nie zajmujemy. W niektórych rozmowach padały bardzo ciężkie zarzuty. Przeważały jednak pytania o nepotyzm, o trzykrotny wzrost kosztów inwestycji oraz o granice etyki w polityce lokalnej. Zapytaliśmy wszystkie zainteresowane strony o ich pogląd na dyskusyjny przetarg. Sprawą zajęła się Jolanta Wojczulis. Powstał bardzo ciekawy artykuł „CBA w urzędzie miejskim”.

Krzysztof Przekop
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

szok
szok 19.11.2017, 14:45
najbardziej szkoda mi rodziny, teraz najbardziej obrywa żona i dzieci - tak naprawdę niczemu niewinne, tylko dlatego że z jakiś powodów trzeba dla kogoś stołki wystawić.....
Poiuyeewq
Poiuyeewq 19.11.2017, 19:23
Czy zalowales tez rodzin i ich dzieci ktore płakały wczesniej?
Małgorzata
Małgorzata 17.11.2017, 18:05
Mieszkańcy Augustowa powinni teraz zgłaszać do CBA wszystkie nieprawidłowości związane z przetargami, zawyżania wartości umów, nieprawidłowości w zakresie wydatkowania środków publicznych, sprzedaży gruntów, opracowania dokumentacji projektowych, konfliktów interesu radnych miejskich, nieprawidłowości przy realizacji inwestycji miejskich, niekorzystnego rozporządzania mieniem komunalnym i polityki personalnej.
aaa
aaa 19.11.2017, 10:43
Tak jest i jeszcze przetarg na prowadzenie schroniska dla psów. Jaki strat Urzędu Miasta poniesione na koszty sądowe i wypłata odszkodowań dla zwalnianych pracowników.
Fetor
Fetor 17.11.2017, 21:56
Tak jest! Bo za tymi decyzjami stał wyłącznie WW który teraz pokazał swoją prawdziwą,bezwzględną twarz..... strach to najgorszy doradca
kadrowa
kadrowa 18.11.2017, 07:32
Jeszcze gorszym bywa własna żona z wianuszkiem koleżanek, jak jest w tym przypadku. No i oczywiście u postaw wszelkich problemów legła niepochamowana chuć obecnego "dyktatora".
anka
anka 17.11.2017, 11:33
A nowy prawnik w urzędzie już jest? Jaką pensję dostał? Gazeta coś wie?
aaa
aaa 19.11.2017, 10:48
Panią Kornelus już wykopał, a tak zajadle broniła go na rozprawach w Sądzie Pracy, cha,cha,cha.
Zyx
Zyx 20.11.2017, 20:30
Tak go bronila zajadle ....że aż wszystkie przegrał :D
xyz
xyz 21.11.2017, 10:41
chyba jednak nie :)
komedia
komedia 19.11.2017, 15:16
tak? a jak byłam w Urzędzie ostatnio to powiedzieli mi żeby do niej dzwonić bo w urzędzie jest nowy prawnik ale w urzędzie nikt go nie widzi
Prawnik
Prawnik 19.11.2017, 19:04
Widzi i jest. Wystawia opinie prawne. Najłatwiej nową aferę wywołać wpisami " gdzie jest prawnik"
hech
hech 20.11.2017, 12:24
No ale za pisanie na forum chyba mu nie płaci :-) Wiec marsz do pisania "opinii"
Hech 2
Hech 2 20.11.2017, 20:33
Do hech spójrz o ktorej godzinie pisany byl komentarz! O tej porze urzad nie pracuje !
trata
trata 17.11.2017, 16:57
kolejny? ilu ich jest?
haha
haha 19.11.2017, 15:04
chyba jeden ale na pensji za trzech :)
Roman
Roman 16.11.2017, 18:18
W związku z odwołaniem w dniu 16.11.2017 r. Zastępcy Burmistrza Augustowa oraz podjętymi działaniami wobec Skarbnika Miasta Augustowa, które będą skutkowały jego odwołaniem podczas najbliższej sesji Rady Miejskiej w dniu 22.11.2017 r., prosimy o monitoring środków finansowych na rachunkach Urzędu Miejskiego w Augustowie w celu ich zabezpieczenia przed niewłaściwym wydatkowaniem.
Brud
Brud 17.11.2017, 01:02
Raczej PiP - podwyżki i specjalne warunki pracy tylko dla koleżanek małżonki
Ewangelia